Uaktualnienie oprogramowania 5.9.4 dla czytników Kindle

Amazon udostępnił aktualizację oprogramowania systemowego Kindle Software 5.9.4 dla swoich czytników e-bóków od Kindle Paperwhite II (6. generacja) wzwyż – sprawdź listę nowości.

Kindle Software Update 5.9.4

W dzisiejszej aktualizacji oprogramowania Kindle Software 5.9.4, wszystkie czytniki od Paperwhite 2 w górę otrzymały dwie nowe funkcje, które mogą przydać się podczas czytania e-booków.

Pierwszą z nich jest Rozszerzone wyszukiwanie, dzięki której można zmienić pozycję w książce do miejsca, które zostało przez nas podkreślone. Działa to w ten sposób, że przełączamy się na notatki i podkreślenia, aby zobaczyć własne zaznaczenia.

Drugą nową funkcją jest wyświetlania zegara podczas czytania e-booka. Opcja polega na tym, że widzimy aktualną godzinę podczas czytania książki. Taka możliwość była obecna w czytnikach Kindle 2/DX.

Zobacz także: Uaktualnienie Kindle Firmware 5.9.2.0.1

Zegarek można włączyć podczas czytania książki, wybierając w menu opcję Aa i w drugiej zakładce Reading Settings wybierając ON dla Show Clock While Reading na dole karty.

Kindle 5.9.4 - What's new?
Nową wersję oprogramowania dla swojego modelu można pobrać bezpośrednio na urządzeniu albo ze strony Amazon Software Update w sekcji Kindle E-readers.

źródło: Amazon Kindle Software