„Far Cry 4” w prezencie dla nowych członków Playstation Plus

Jeśli nie jesteś jeszcze członkiem Playstation Plus, to Sony ma dla Ciebie wyjątkowy bonus przy zakupie 12-miesięcznej subskrypcji dostaniesz bezpłatnie grę Far Cry 4 na PS4.

„Far Cry 4” w promocji PS Plus (luty 2018)

Wykup dwunastomiesięczną subskrypcję PlayStation Plus i zdobądź darmową edycję standardową Far Cry 4 w wersji cyfrowej. W każdej chwili można anulować subskrypcję, która wygaśnie wówczas z końcem danego roku. Zatrzyma to pobieranie kolejnych opłat subskrypcyjnych, ale nie spowoduje zwrotu już dokonanych płatności.

Oferta z darmową wersją gry „Far Cry 4” ważna jest od 29 stycznia 2018 r. od godz. 11:00 do 12 lutego 2018 r. do godz. 11:00 czasu środkowoeuropejskiego, i dotyczy tylko kont PSN, które nie aktywowały członkostwa PS Plus do momentu aktywacji oferty. Użytkownicy muszą mieć ukończone 7 lat, a do ukończenia 18 roku życia wymagana jest zgoda rodziców, z wyjątkiem terytorium Niemiec, gdzie wszyscy użytkownicy muszą mieć ukończone 18 lat.

Subskrypcja ta jest płatną ciągłą subskrypcją – co rok z twojego portfela pobierana będzie opłata w wysokości 240,00 zł.

Przeczytaj także: Wkrótce wyższe ceny subskrypcji Playstation Plus

Jak odebrać grę „Far Cry 4” za darmo w PS Plus?

  1. Dołącz do PS Plus, wykupując 12-miesięczną subskrypcję odnawialną – w PlayStation Store w internecie lub na ekranie głównym konsoli PS4.
  2. Sprawdź bibliotekę gier PS4 – na samym końcu po prawej stronie ekranu głównego PS4. Gra Far Cry 4 pojawi się tam w ciągu siedmiu dni po dołączeniu do PS Plus.
  3. Pobierz swoją grę – naciśnij przycisk pobierania, a gdy dobiegnie ono końca, możesz już grać.

Więcej informacji w regulaminie promocji.

Jak odebrać za darmo grę „Far Cry 4” w PS Plus?

O czym jest gra „Far Cry 4”?

W sielankowym krajobrazie himalajskiego królestwa Kyrat czai się niebezpieczeństwo. Pagan Min, samozwańczy król i brutalny dyktator, narzucił na region rządy chaosu… jednak sytuacja dojrzała do powstania.

Będąc w Kyracie, znajdziesz się w samym centrum rebelii i zdecydujesz o przeznaczeniu swoim oraz ludu zamieszkującego ten ogromny, otwarty świat tętniący życiem. Mając do wyboru szeroką gamę broni i pojazdów, musisz pokonać szalonego dyktatora i przywrócić pokój w górskiej krainie.

  • Zwiedź Kyrat skryty w cieniu strzelistych szczytów Himalajów. Panują w nim brutalna rewolucja i wściekły dyktator.
  • Szukaj zasobów, korzystaj z broni i tego, co daje ci dzika przyroda, oraz poleć na zwiady na terytorium wroga nowym żyrokopterem.
  • Zaproś do Kyrat znajomych, którzy nie mają tej gry, dzięki kluczom do trybu kooperacji.

źródło: Playstation Polska – Dołącz do PS Plus i wywołaj rewolucję…