„Tytus, Romek i A’Tomek” w formie tygodnika od jutra

Jeśli brakuje Wam jakiejś części komiksów serii „Tytus, Romek i A’Tomek” Papcia Chmiela, to od jutra możecie upolować w kiosku już pierwszy zeszyt tego kultowego komiksu.

Kolekcja „Tytus, Romek i A'Tomek” (2018)

Wydawca Ringier Axel Springer Polska wypuści od jutra kolekcję zeszytów komiksu „Tytus, Romek i A’Tomek” Henryka Jerzego Chmielewskiego, czyli popularnego Papcia Chmiela.

„Tytus, Romek i A’Tomek” to kultowa już dziś seria 26 komiksów wydawana od 1957 roku. Tytus właśnie skończył 60 lat i ma się nadzwyczaj dobrze. Z tej okazji będzie można co tydzień kupić nowy zeszyt przygód Tytusa, Romka i A’Tomka.

W kolekcji ukaże się w sumie 26 tomów. Pierwszy tom pt. „Tytus harcerzem” w miękkiej okładce trafi do sprzedaży w poniedziałek 29 stycznia, a jego cena wyniesie 2,99 zł. Za wszystkie 26 tomów będzie trzeba zapłacić aż 178,74 zł, w prenumeracie natomiast 149zł. Kolejne tomy będą ukazywały się kolejno w formie tygodnika.

Przeczytaj także: Seria dokumentalna o polskim komiksie w Canal+ już w lipcu

W prenumeracie wydawca podaruje bezpłatnie pierwszą księgę, a za każdą kolejną będzie trzeba zapłacić tylko 5,96 zł, a koszty wysyłki pokrywa sprzedawca. Dodatkowo pierwszych 1000 prenumeratorów otrzyma torbę z wizerunkami bohaterów komiksu w prezencie.

Tytus, Romek i A'Tomek - księga 1. - Tytus harcerzem (2018)

Warto zwrócić uwagę, że sklepy internetowe sprzedają superkolekcje 25 ksiąg z przygodami Tytusa i jego przyjaciół w dużo niższej cenie około 81 zł, dlatego jeśli zależy Wam na wszystkich zeszytach poszukajcie takich ofert, żeby niepotrzebnie nie przepłacać.

Więcej informacji o nowej kolekcji oraz możliwość zamówienia prenumeraty znajdziesz na tej stronie internetowej.