Nowa wersja serialu animowanego „Kacze opowieści” w kwietniu!

Trzydziestolatkowie i nie tylko! Historia Kaczora Donalda i jego niesfornych siostrzeńców Hyzia, Dyzia i Zyzia w nowej odsłonie „Kaczych opowieści” powróci w kwietniu na polskim Disney Channel.

„Kacze opowieści” na Dinsney Channel Polska (9 kwietnia 2018)

W kwietniu 2018 roku stacja Disney Channel Polska wyemituje nową odsłonę serialu animowanego „Kacze opowieści”, na którym wychowało się całe pokolenie trzydziestolatków.

Nowe „Kacze opowieści” miały swoją premierę 12 sierpnia 2017 w USA, teraz nowy serial będzie emitowany o 15:30 od poniedziałku do piątku, od 9 kwietnia 2018 roku na Disney Channel Polska.

Nowe „Kacze opowieści” to powrót do przeszłości, czyli historii Kaczora Donalda oraz jego siostrzeńców – Hyzia, Dyzia oraz Zyzia. W serialu widzowie zobaczą klasyczne postacie narysowane zupełnie nową kreską. Wartka akcja, wiele przygód, a także nowy, bardziej współczesny styl i technika opowieści pozycjonują animację jako propozycję nie tylko dla dzieci, ale również całych rodzin.

Znani bohaterowie w nowej animacji, odcinki pełne przygód oraz niezwykła ścieżka dźwiękowa serialu to z pewnością gwarancja kolejnego sukcesu Disney Channel!

Premierowe emisje „Kaczych opowieści” będę emitowane od poniedziałku do piątku, od 9 kwietnia 2018 r. o godz. 18:30.

Przeczytaj także: Disney zakupił właśnie 21st Century Fox za 52,4 mld $

Oto zwiastuny nowej serii:

https://youtu.be/l20JfGhqwhI

Po raz pierwszy „Kacze opowieści” (oryg. Duck Tales) to dla wielu trzydziestolatków kultowy serial animowany z dzieciństwa, na którym się wychowali. W telewizji polskiej nadawany był od 1989 roku i przez wiele lat bawił najmłodszych widzów.

Oryginalna kreskówka liczyła 100 odcinków i opowiadała o przygodach z disnejowskiego uniwersum Kaczora Donalda.Choć słynna kaczka była jednym z bohaterów cyklu, to akcja koncentrowała się na jej krewnych – siostrzeńcach Hyziu, Dyziu i Zyziu oraz wujku Sknerusie.

A tak zaczynał się serial z lat osiemdziesiątych:

Kto będzie oglądał zupełnie nowe „Kacze opowieści” AD 2017/2018? jestem bardzo ciekawy jak zmienił się świat Kaczora Donalda i jego siostrzeńców, którzy borykają się dzisiaj z zupełnie innymi problemami.

Serial będzie można oglądać na kanale Disney Channel Polska, być może coś eksluzywnego pojawi się także w oficjalnej aplikacji mobilnej na Androida i iOS-a:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: TVN Media