Jak i gdzie oglądać na żywo 60. galę nagród Grammy 2018?

Transmisja online 60. gali wręczenia nagród Grammy 2018 będzie nadawana przez stację CBS za pośrednictwem strony internetowej i oficjalnej aplikacji mobilnej.

Grammy 2018 na CBS ALL Access

Niestety żadna polska stacja telewizyjna nie będzie transmitowała sześćdziesiątej gali wręczenia nagród Grammy 2018 (60th Annual GRAMMY Awards®), ale będzie można spróbować obejrzeć ją na żywo online w internecie.

60. doroczna gala wręczenia nagród Grammy odbędzie się 28 stycznia 2018 roku o godzinie 7:30 EST w Madison Square w Nowym Jorku, czyli około godziny 1:30 czasu polskiego z niedzieli na poniedziałek. Oprócz tego można będzie śledzić transmisję z czerwonego dywanu za pośrednictwem streamingu wideo na Facebook Live. Cała ceremonia rozdania nagród potrwa około 3,5 godziny.

Gospodarzem ceremonii będzie po raz drugi James Corden i na pewno nie zabraknie żartów i uszczypliwości ze strony prowadzącego.

Zobacz także: Amazon Music Unlimited dostępne w Polsce

Jak oglądać Grammy 2018 online na komputerze lub smartfonie?

Ze względu na to, że CBS ma wyłączne prawa do nagród Grammy, najlepszym sposobem na strumieniową transmisję z urządzeń mobilnych jest zainstalowanie aplikacji CBS All Access lub uruchomienie strony internetowej stacji. Stacja wskazuje, że transmisja będzie dostępna na wielu platformach w USA: Apple TV, Android, Google Chromecast, Amazon Fire TV, iPad, iPhone, PS4, Roku, Windows 10, Xbox.

Jest to usługa płatna (dostęp rozpoczyna się od od 5,99 USD/miesiąc z darmowym 7-dniowym okresem próbnym), streaming online dostępny jest dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych – tutaj z pomocą moga przyjść usługi VPN lub przeglądarka Opera, która ma wbudowanego klienta VPN.

CBS ALL Access

Streaming na live.grammy.com w przeglądarce Opera z właczonym VPN-em:

Grammy 2018 przez przeglądarkę Opera z VPN

W serwisie można zarejestrować się na stronie internetowej lub przez aplikację mobilną, należy posiadać amerykańską kartę płatniczą lub konto PayPal. Przed zakończeniem okresu próbnego warto anulować subskrypcję, aby uniknąć opłat, jeśli nie chcesz później korzystać z serwisu.

Jeżeli masz możliwość wykupienia usługi CBS All Access możesz przesyłać strumieniowo Grammy 2018 na dowolnym urządzeniu mobilnym z systemem iOS lub Android oraz na komputerze z usługą VPN za pośrednictwem strony WWW stacji. Jeśli nie masz amerykańskiego konta w sklepach aplikacjami i akceptowanej przez stację karty kredytowej lub debetowej, to szkoda zachodu. Pozostaje poszukać streamingu w popularnych usługach online albo obejrzeć najlepsze momenty jutro na YouTube’ie.

Transmisja na Fb Live z czerwonego dywanu rozpocznie się o 20:55 czasu polskiego na facebookowym profilu Recording Academy / GRAMMYs

Facebook Live Grammy 2018

Apple udostępniło dwie zabawne reklamy Animoji z nominowanymi do nagród Grammy. Sprawdź także specjalną stronę iTunes Grammy Awards z ekskluzywnymi filmami z występów Grammy w ciągu ostatnich 60 lat.

W tym roku, podczas Grammy 2018 wystąpią między innymi:

 • Sting
 • Elton John & Miley Cyrus
 • U2
 • Bruno Mars
 • DJ Khaled
 • Lady Gaga
 • Pink
 • Childish Gambino
 • Kendrick Lamar
 • Sam Smith
 • Cardi B
 • Luis Fonsi & Daddy Yankee

Jeśli chodzi o niektóre z głośnych nominacji, to możemy wspomnieć o Despacito Luisa Fonsiego, Bruno Mars, Kendrick Lamar, Jayem Z i Childish Gambino.

Więcej szczegółów znajdziesz na oficjalnej stronie The Grammy Awards.

Oficjalne aplikacje mobilne CBS dla użytkowników posiadających amerykańskie konta w sklepach App Store i Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: Grammy – How To Watch The 60th Annual GRAMMY Awards