Snapchat umożliwia udostępnianie snapów w innych mediach społecznościowych

Od teraz w aplikacji Snapchat będzie można udostępniać snapy na Facebooku i Twitterze. Nowa funkcja stopniowo pojawia się w aplikacji u wybranych użytkowników.

Udostępnianie snapów w aplikacji mobilnej Snapchat

Snap Inc. ogłosił, że użytkownicy aplikacji mobilnej Snapchat wkrótce będą mogli udostępniać swoje wpisy (snapy) w innych mediach społecznościowych.

Bez wątpienia jest to kolejny krok w celu utrzymania zainteresowania użytkowników i nie pozwolenia im, aby zainteresowali się przejściem na Instagrama. Snapchat umożliwi użytkownikom udostępnianie swoich postów na Twitterze i Facebooku, jeśli użytkownicy mają połączone swoje konta z aplikacją Snapchat.

Zobacz także: Nowy Snapchat oddziela posty znajomych od treści publicznych


Udostępniane historie w Snapchat Stories będzie można publikować bezpośrednio z aplikacji także na tych platformach. Alternatywnie użytkownicy będą mogli wysyłać łącze do snapów w wiadomości e-mail lub SMS-ie do osób, które nie mają kont w mediach społecznościowych. Po otwarciu przesłanego łącza będzie można otworzyć snapa w przeglądarce internetowej.

Nowa funkcja ma zacząć pojawiać się w aplikacji od środy 24 stycznia 2018 r. u użytkowników, którzy już mogą korzystać z przeprojektowanej wersji aplikacji. Opcje udostępniania snapów będzie dostępna dla wszystkich użytkowników w ciągu najbliższych tygodni.

źródło: GSMArena via CNBC – Snapchat is going to let you share Stories on Twitter and Facebook, in hopes of sparking new growth

Łukasz Majchrzyk
Obserwuj

Łukasz Majchrzyk

redaktor mobiRANK.pl
Od 2005 roku zajmuję się komunikacją internetową i e-marketingiem, jestem pasjonatem urządzeń mobilnych oraz nowych technologii – i nie waham się ich używać.
Łukasz Majchrzyk
Obserwuj