Zestawy Nintendo LABO dostępne w przedsprzedaży

Już można zamawiać w przedsprzedaży interaktywne zestawy Nintendo LABO, ceny materiałów i oprogramowania zaczynają się od 70 dolarów.

Nintendo LABO - Robot Kit

Po zapowiedzi Nintendo Labo, akcesoria z tektury DIY i związane z nimi oprogramowanie Switcha są teraz dostępne w przedsprzedaży w serwisie Amazon. Można zamówić trzy zestawy, z których dwa to tekturowe elementy i oprogramowanie, z których można stworzyć własne projekty.  Trzeci obejmuje naklejki i kolorową taśmę, które można dostosować do własnych potrzeb (obecnie tylko w Wielkiej Brytanii), w cenie 8,99 GBP.

Najważniejszym elementem jest zestaw robota Toy-Con 2 o wartości 80 USD (ok. 272 zł), który pojawił się w materiale promocyjnym Nintendo Labo, to szalejący robot bojowy, wraz z materiałami do zrobienia tekturowego plecaka i zestawu słuchawkowego (który trzyma kontrolery Joy-Con) i kilka prowizorycznych śrub.

Za 70 dolców (ok. 240 zł), możesz kupić zestaw Toy-Con 1: Variety Kit, który zawiera materiały do ​​wykonania samochodu Toy-Con RC, wędki Toy-Con, Toy-Con House, Toy-Con Motorbike i Toy -Con Piano.

Przeczytaj także: Dzieci też mogą zbudować własny aparat fotograficzny z Kano

Wszystkie zestawy mają być dostępne od 20 kwietnia 2018 r. w USA, a tydzień później w Wielkiej Brytanii. Więcej przeczytasz na stronie: labo.nintendo.com

Nintendo LABO w sklepie Amazon: Variety Kit i Robot Kit

źródło: Engadget