Zobacz 2. zwiastun filmu „Tomb Raider” – w kinach już w marcu!

Zobacz w najnowszym zwiastunie filmu pt. „Tomb Raider”, jak Lara Croft przeciwstawia się śmierci – nowa produkcja trafi do kin już 16 marca 2018 r.

Film „Tomb Raider” (2018)

Debiutantka Alicia Vikander wcieliła się w rolę kultowej bohaterki gier wideo Lary Croft w najnowszym filmie „Tomb Raider”, który pojawi się w kinach już za niecałe dwa miesiące.

Studio Warner Bros. wydało dzisiaj nowy zwiastun „Tomb Raidera”. Podobnie jak w przypadku gry wideo z 2013 r., na podstawie której powstał scenariusz tego, Lara nieustannie walczy ze złymi ludźmi, prawie tonie lub spada z bardzo dużych wysokości… Istny obóz przetrwania, który ciężko wyobrazić sobie w realnym życiu.

Film Tomb Raider to reboot filmowej serii, w którym zagrała Angeline Jolie jako Lara. W tej wersji Lara wyrusza w swoją przygodę na rozkaz swojego zmarłego ojca, który zostawił jej wiadomość przed swoją przedwczesną śmiercią. W drodze do tajemniczego grobowca zwanego Matką Śmierci, jej statek się psuje, a ona sama utknęła na wyspie z bandą bardzo rozgniewanych mieszkańców.

Przeczytaj także: Gra mobilna „Harry Potter: Hogwarts Mystery” już w tym roku

Zobacz drugi oficjalny zwiastun filmu:

Premiera filmu „Tomb Raider” zapowiedziana została na 16 marca 2018 roku.