Gra mobilna „Harry Potter: Hogwarts Mystery” już w tym roku

Obejrzyj zwiastun nowej gry mobilnej „Harry Potter: Hogwarts Mystery”, której premiera zapowiedziana została na wiosnę 2018 roku.

Gra mobilna Harry Potter: Hogwarts Mystery

Znamy nowe szczegóły na temat wydania gry mobilnej „Harry Potter: Hogwarts Mystery”, wydano także zwiastun zapowiadający premierę. Nowa gra fabularna będzie dostępna na urządzenia z systemami  iOS i Androida i zabierze nas w czarodziejski świat Harry’ego Pottera.

Studio Jam City, które jest także twórcą gry „Futurama: Worlds of Tomorrow”, poinformowało, że będzie pierwszą grą mobilną, w której wcielimy się we własną rolę, spersonalizowanego studenta na Hogwarcie.

Gra rozgrywa się w latach 80., między narodzinami Harry’ego Pottera i jego zapisaniem się do  Hogwartu, kiedy Nimfadora Tonks i Bill Weasley byli jeszcze studentami. W grze istnieją zarówno duże wątki fabuły, jak i małe historie. Niestandardowy system spotkań umożliwia dokonywanie wyborów w trakcie gry, co wpłynie na interakcje postaci i wykonywanie zadań.

Zobacz także: Obejrzyj za darmo fanowski film pt. „Voldemort: Origins of the Heir”

Oto zwiastun gry „Harry Potter: Hogwarts Mystery”:

Gra ma pojawić się w sklepach z aplikacjami wiosną tego roku, ale zadebiutuje już pod koniec stycznia na A Celebration of Harry Potter, które jest wyjątkowym wydarzeniem w Universal Studios Orlando.

Harry Potter: Hogwarts Mystery nie jest jedyną grą mobilną o Harrym Potterze, które zobaczymy w tym roku. Niantic, który stworzył popularny tytuł Pokémon Go!, pracuje obecnie nad nową wersją gry o Harrym Potterze, pod tytułem „Harry Potter: Wizards Unite”. W tej grze, która ma zostać uruchomiona w 2018 roku, będziemy mogli nauczyć się czarów potrzebnych do bitew czarodziejów i fantastycznych bestii z naszej okolicy.

Więcej informacji i materiałów znajdziesz na oficjalnej stronie gry: www.harrypotterhogwartsmystery.com

źródło: iDownloadBlog