Przejazdy na lotniska i dworce z mytaxi o połowę tańsze w ferie!

W czasie ferii zimowych przejazdy z mytaxi na warszawskie lotniska i główne dworce będą rozliczane 50% taniej – sprawdź szczegóły promocji.

"Ferie z mytaxi" do 50 proc. taniej na lotniska i dworzec centralny

Przewoźnik mytaxi uruchomił kolejną ciekawą promocję, w ramach której pasażerowie mogą zapłacić aż o połowę mniej wybierając się na lotnisko lub dworzec w Warszawie.

Promocja obejmuje kursy mytaxi na lotniska w Warszawie (Chopin i Modlin) oraz Dworzec Centralny w Warszawie oraz w drodze powrotnej z tych lokalizacji. Obniżony koszt kursów o 50 proc. dotyczy przejazdów za które zapłacisz przez aplikację („Płać przez Aplikację”).

Aby dostać zniżkę kurs musi zaczynać lub kończyć się w zaznaczonych poniżej obszarach oraz odbywać się w czasie kiedy w Warszawie trwają ferie zimowe czyli od poniedziałku 15 stycznia 2018 do niedzieli 28 stycznia 2018 roku włącznie.

Zniżkę na lotniska naliczana jest już od i tak niskich stałych opłat. Skoro na Lotnisko w Modlinie obowiązuje stała stawka, to teraz będzie to niższa zryczałtowana cena za przejazd. Z Warszawy na Lotnisko Modlin można zapłacić już od 49 do 77 zł – jest to cena po rabacie 50%.

Aby zamówić kurs ze stałą stawką:

  • koniecznie wpisz adres docelowy (np. Lotnisko Modlin)
  • w trakcie kursu nie zmieniaj trasy

W dniach promocji, również podczas kursów ze stałymi stawkami (zryczałtowanymi opłatami), obejmie Cię promocja -50%!

Zobacz take: Do 31 stycznia przejazdy myTaxi 1/3 taniej poza szczytem!

Zyskaj 20 zł na pierwszy przejazd z mytaxi!

Nie korzystałeś jeszcze z mytaxi? Zainstaluj aplikację mytaxi na iOS-a lub Androida, dodaj do niej kartę Visa, Mastercard, AMEX lub konto PayPal.

W zakładce Kod promocyjny wpisz lukaszm21 a otrzymasz 20 zł na pierwszy przejazd, jeśli wcześniej nie korzystałeś jeszcze z appki.

Aby płacić przed zamówieniem kursu nie zapomnij wybierać opcji „Płać przez Aplikację”!

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: pl.mytaxi.com/33