Google wysyła figurki Androidów z bohaterami Ligi Sprawiedliwości

Google prześle figurki Androidów z bohaterami Ligi Sprawiedliwości użytkownikom płatności mobilnych w Wielkiej Brytanii, którzy zebrali wszystkich bohaterów w aplikacji mobilnej Android Pay.

Liga Sprawiedliwości - aplikacja Android Pay

W listopadzie zeszłego roku Google uruchomiło promocję w ramach aplikacji Androida Pay – (teraz już pod nową nazwą Google Pay) – w związku z premierą filmu Liga Sprawiedliwości (oryg. Justice League). Po każdej płatności mobilnej za pomocą Androida Pay można było odblokować losowego bohatera Ligi Sprawiedliwości.

Teraz wygląda na to, że użytkownicy z Wielkiej Brytanii, którzy zgromadzili wszystkie sześć postaci, otrzymają komplet figurek superbohaterów Androida.

Co ciekawe ten szczególny aspekt promocji nigdy nie był komunikowany. Jeden z użytkowników Reddita w Wielkiej Brytanii, który zebrał wszystkich bohaterów, podzielił się dziś, że Google wysłało mu w zeszłym tygodniu e-maila z linkiem do formularza zamówienia zestawu figurek z Androidem.

Nie jest jasne, czy możliwość otrzymywania specjalnych edycji mini kolekcjonerskich Supermana, Wonder Woman, Batmana, Cyborga, Aquamana i Flasha była dostępna na całym świecie. Sądząc po komentarzach, wydaje się, że osoby w USA, czy nawet w Polsce, które zebrały wszystkie sześć osób, nie otrzymały podobnej nagrody. Sam zebrałem wszystkich bohaterów w aplikacji, ale Google mnie nie nagrodziło :(

Figurki Androidów z bohaterami Ligi Sprawiedliwości
Figurki Androidów z bohaterami Ligi Sprawiedliwości

Promocja Ligi Sprawiedliwości była dostępna w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Australii, Polsce, Rosji, Kanadzie, Hiszpanii, na Tajwanie, w Hong Kongu i Singapurze.

Screen z bohaterami Ligi Sprawiedliwości w polskiej wersji Androida Pay
Screen z bohaterami Ligi Sprawiedliwości w polskiej wersji Androida Pay

źródło: 9TO5Google