Konto dla gracza w mBanku z kodami na PlayStation Plus

W ofercie mBanku pojawiło się nowe konto dla gracza, którego właściciele moga otrzymać darmową subskrypcję PlayStation Plus w prezencie.

Konto dla gracza w mBanku (Playstation Plus)

Wczoraj mBank uruchomił promocję skierowaną do graczy. Użytkownicy konsol PlayStation mogą otrzymać nawet 3 kody uprawniające do 3-miesięcznej subskrypcji PlayStation Plus w zamian za otwarcie rachunku i aktywne korzystanie z niego. Dodatkowo nowi klienci-gracze mogą otrzymać kartę debetową z własną grafiką oraz całkowicie darmową eKartę do płacenia w internecie. Promocja trwa do końca stycznia 2018 r.

3-miesięczna subskrypcja PlayStation Plus dodawana do konta

Konto dla graczy w mBanku jest pierwszym takim rozwiązaniem w Europie i jednym z pierwszych na świecie.  Dzięki promocji nowi klienci banku mogą uzyskać szczególnie atrakcyjny bonus, czyli 3-miesięczną subskrypcję PlayStation Plus. Kolejne dwa kody na darmowe subskrypcje czekają na klientów, którzy spełnią promocyjne warunki aktywności na rachunku.

Aby otrzymać subskrypcję należy zalogować się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej mBanku. Wykonać 10 dowolnych transakcji* na koncie, gdzie transakcja to płatność kartą debetową powiązaną z eKontem promocyjnym lub przelew wychodzący z eKonta promocyjnego lub płatność mTransferem z eKonta promocyjnego lub płatność mTransferem mobilnym z eKonta promocyjnego lub płatność BLIK-iem z eKonta promocyjnego.

Co zrobić aby otrzymać dodatkowe 2 kody na subskrypcję?

  1. W terminie od 01.03.2018 r. do 31.05.2018 r. należy zrealizować minimum 10 transakcji, w każdym z miesięcy (marzec, kwiecień, maj), dokonać jednorazowego wpływu na kwotę w każdym z miesięcy (marzec, kwiecień, maj) o wartości min. 500 zł (dla uczestników promocji w wieku 18-24 lata) lub min. 1000 zł (dla uczestników promocji powyżej 25 lat) na eKonto promocyjne w każdym z wymienionych okresów.
  2. Drugi kod można otrzymać w terminie od 01.06.2018 r. do 31.08.2018 r., jeśli spełnimy analogiczne warunki.

Jak otrzymać dodatkowe kody na subskrypcję PlayStation Plus?

Zobacz także: Karta kredytowa PlayStation, z którą można kupić więcej gier

Poza bonusami, bank oferuje także rachunek prowadzony bez opłat, personalizowaną kartę z własnym wizerunkiem oraz dodatkowo eKartę do płacenia w internecie. Dla uczestników promocji eKarta będzie całkowicie bezpłatna. Wniosek o specjalne konto dla gracza można złożyć na stronie: kontobankowegracza.pl – tutaj też znajdziesz wszystkie opłaty i prowizje związane z korzystaniem z tego konta.

Najważniejsze opłaty za konto dla gracza:

Jak czytamy na stronie nic nie zapłacimy za otwarcie i prowadzenie rachunku, wypłaty kartą od 100 zł z bankomatów Planet Cash, BZ WBK i Euronet, przelewy internetowe w złotówkach, za transakcje BLIKiem: płatności bezgotówkowe i wypłaty z bankomatów oraz za kartę debetową przy 5 transakcjach bezgotówkowych w miesiącu na dowolna kwotę. Jeśli użytkownicy chcą mieć na niej własny wizerunek, będą musieli liczyć się z opłatą 2 zł/miesięcznie.

karta debetowa dla gracza (mBank) z własnym wizerunkiem

– Liczba graczy w Polsce stale się powiększa. Obecnie szacuje się, że jest to nawet 16 mln osób! Wiedząc, że to szczególna grupa, zaznajomiona z nowoczesnymi technologiami, postanowiliśmy stworzyć produkt wyłącznie dla graczy, wyposażony w atrakcyjne bonusy – tłumaczy Jakub Jaśkiewicz z mBanku, odpowiedzialny za wdrożenie.

Nowy produkt w ofercie banku powstał we współpracy z agencją Gameset, która była odpowiedzialna za analizę rynku i koncepcję konta, oraz PlayStation Polska, które dostarczyło produkty cyfrowe do oferty.

Kampania launchowa została zrealizowana przez Gameset (strategia), VML Polska (kreacja, produkcja) oraz Mindshare (zakup mediów).

źródło: informacja prasowa