Dziś 1. odcinek 11. sezonu serialu „Z Archiwum X” (2018)

Dzisiaj o godzinie 21.05 na kanale FOX Polska, widzowie będą mogli obejrzeć pierwszy odcinek 11. sezonu serialu „Z Archiwum X”.

„Z Archiwum X 2018” - 1 odcinek, 4 stycznia 2018 na kanale FOX Polska

Kultowy serial „Z Archiwum X” śledzi poczynania pary różniących się bardzo od siebie agentów, Foxa Muldera i Dany Scully, którzy wspólnie pracują nad rozwiązywaniem niewyjaśnionych spraw o podłożu paranormalnym. Po dwóch latach oczekiwań na ekrany powraca „Z archiwum X”! Ostatni odcinek produkcji pozostawił wszystkich widzów z pytaniami, na które odpowiedzi dostaniemy w najnowszym 11. już sezonie.

Począwszy od dzisiaj, przez kolejnych 10 czwartków o godzinie 21.05 na kanale FOX Polska, będziemy mogli oglądać kolejne przygody pary agentów w jedenastym już sezonie serialu „Z Archiwum X”.

Czy serial spełni oczekiwania widzów? Czy ich podzieli jak w przypadku 10. sezonu? Przekonamy się pewnie juz po pierwszym odcinku! Oto opisy i daty emisji pierwszych czterech odcinków Z Archiwum X 2018:

 • 1. odcinek pt. Moje zmagania III, czwartek 4 stycznia o 21.05
  Mulder i Scully dowiadują się, że nie są jedynymi osobami, które desperacko starają się odszukać swojego dawno utraconego syna Williama, a od tego może zależeć los całego świata.
 • 2. odcinek pt. To, czwartek 11 stycznia o 21.05
  W nieprawdopodobny sposób z Mulderem i Scully kontaktuje się dawno niewidziany przyjaciel, który ujawnia mrożącą krew w żyłach tajemnicę.
 • 3. odcinek pt. Plus jeden, czwartek 18 stycznia o 21.05
  Seria zgonów, które wskazują na to, że ofiary skatowane zostały przez swoich własnych sobowtórów, naprowadza Muldera i Scully na parę bliźniąt zaangażowanych w bardzo niebezpieczną grę.
 • 4. odcinek pt. Efekt Mandeli, czwartek 25 stycznia o 21.05
  Badając zjawisko efektu Mandeli, które objawia się tym, że większe grupy ludzi pamiętają alternatywną historię, Mulder i Scully dowiadują się jaki sposób doszło do powstania Archiwum X.

Pierwszy zwiastun nowego sezonu serialu mogliśmy obejrzeć w październiku ubiegłego roku, teraz możecie zobaczyć zapowiedź premiery:

źródło: FOX Polska