Nie wiem kim są panie Godlewskie, ale internety mają z nich polew

Internet lubi indywidua i karmić się głupotą… w ostatnim czasie popularność zdobywają siostry Godlewskie, które nie mam pojęcia kim są, ale internet je chwilowo „pokochał”.

Parodia kolędy w wykonaniu sióstr Godlewskich

Internetowy szał na punkcie wątpliwych popisów wokalnych pani Małgorzaty Godlewskiej rozpoczął się kilka dni temu, kiedy Godlewska na swoim Instagramie opublikowała pierwsze próbki swoich umiejętności.

Kolejne nagrania zaczęły funkcjonować na zasadach viralu i niewątpliwie rozprzestrzeniać się z niebywałą szybkością. Do tego stopnia, że w internecie pojawiły się już parodię, czegoś, co już parodią jest na starcie…

Wideo pod tytułem Siostry Godlewskie Życzą Wesołych Świąt Małgorzata Godlewska Esmeralda ma już prawie 1,2 mln wyświetleń na YouTube’ie od 19 grudnia 2017 r. (w momencie pisania tego wpisu). Siostry wykonały piosenkę Edyty Górniak i Krzysztofa Antkowiaka pt. „Pada śnieg”. Niestety zalała je fala hejtu, a internauci uważają, że właśnie dotarli do końca internetu. Sądząc po występach pań, chyba taki właśnie efekt chciały uzyskać.

Lubimy parodie, tylko, które wykonanie jest które? Żebyście nie mieli wątpliwości, oto wykonanie sióstr Godlewskich.. „Jak u Was przygotowania do świąt, bo u nas spiewająco…”

Kamil Krupicz i Paweł Góral nagrali swój wykon parodiujący powyższy hit końca internetu – ich ekspresję możecie z kolei podziwiać poniżej:

Będziecie śpiewać z paniami Małgorzatą i Esmeraldą Godlewskimi podczas rodzinnej kolacji?

Jeśli jesteście spragnieni innych wykonań sióstr, poniżej zamieszczamy najlepsze z nich. Jak widać, panie dopiero się rozkręcają!

Można też śpiewać kolędy w sklepie:

A na koniec prawdziwa petarda w formie remixu, panie niestety usunęły oryginał:

źródło: internety