Santa Pikachu i mroźne pokemony znowu w Pokemon GO

W najnowszej aktualizacji świąteczna gry mobilnej Pokemon GO przywrócono Santa Pikachu (czyli Pikachu w czapce mikołaja) oraz kilku innych mroźnych stworków.

Pokemon GO - specjalne pokemony - święta 2017

To był bardzo pracowity miesiąc dla Niantic, studia stojącego za grą Pokemon GO. W grudniu kilka aktualizacji trafiło na urządzenia z systemami Android i iOS. Użytkownicy otrzymali wiele nowych funkcji i ulepszeń, które miały na celu zwiększyć zaangażowanie graczy.

Najnowsza aktualizacja, wydana w okresie świątecznym, skupia się głównie na świątecznych dodatkach. Na początek przywrócono świątecznego Pikachu na określony czas, czas, a on z kolei ściągnął ze sobą kilkulodowych przyjaciół w postaci lodowych pokemonów.

Co więcej, Niantic ogłosiło, że dodatkowe Pokemony typu wodnego i lodowego, które początkowo odkryto w regionie Hoenn w grach Pokemon Ruby i Pokemon Sapphire, pojawią się również w Pokemon GO po raz pierwszy.

Potwierdzono także, że jako bonus specjalny, pierwsi gracze odwiedzający PokeStopa codziennie od 22 do 25 grudnia 2017 r. zostaną nagrodzeni jednorazowym inkubatorem jaj.

Ponadto specjalne pudełka będą teraz dostępne do kupienia w sklepie, a w nich znajdą się takie przedmioty jak superinkubatory, moduły Lure, a także nowe Gwiazdy, ale tylko przez ograniczony czas (od 21 grudnia do 25 grudnia).

Nowa aktualizacja jest już dostępna na platformach Android i iOS, a więc pamiętaj, aby o jej pobraniu, aby zacząć polować na nowe Pokemony.

źródło: Niantic – Celebrate the holiday season with Pikachu and friends!