Netflix wie jaki jest najlepszy sposób na proste święta :)

Netflix zapowiedział, że pokaże jaki jest sposób na proste święta, zbudował napięcie oraz mechanizm w wyniku którego pokazał…

Netflix - sposób na proste święta

Uwielbiam Netfliksa i jego akcje w social mediach! Dzisiaj na godzinę 18:00 serwis zapowiedział transmisję online na YouTube’ie i Facebooku, w finale którego miał odkryć sekret na proste święta. I jak zapowiedziano tak zrobiono!

Zapętlone wideo, na którym widzowie mogli oglądać ułożone w mechanizm rekwizyty kojarzone z serialami Netflixa, miało swój finał o godzinie 20:00.

Pomarańcza, która wreszcie wprawiła w ruch cały mechanizm, spowodowała wysunięcie się karty podarunkowej Netflix o wartości 60 zł – która może być najprostszym sposobem na święta :) Czego oczekiwali widzowie? Nie mam pojęcia, ale reakcje z pewnością były bezcenne. A jeszcze cenniejsze były komentarze samego Netflixa, który z oczekiwania na finałowe wideo uczynił niezłą okazję do interakcji z fanami :)

Jeśli przegapiliście dwugodzinną transmisje online, nic straconego, możecie zrobić sobie herbatkę i pooglądać zapetlone wideo z przyjemną muzyczką. Dla ułatwienia dodam, że warto czekać do samego końca! Brawo Netflix!

Mi czapka spadła z głowy, zobaczcie sami:

Na pytanie ciekawych fanów, co kombinujecie? Netflix odpowiedział: A coś :) A czego się spodziewaliście? Cierpliwości, jak to wszystko ruszy, to Wam czapki z głów spadną.

„Morał z tego taki, że nie ma co komplikować, najlepsze święta, to te proste i przyjemne”…

Netflix - komentarze pod streamingiem wideo - finał
Netflix – komentarze pod streamingiem wideo – finał

źródło: Netflix Polska