OnePlus świętuje 4-lecie istnienia

Z okazji czterolecia istnienia firma OnePlus przygotowała kilka ofert specjalnych i niespodzianek dla swoich fanów i użytkowników.

4-lecie firmy OnePlus

Kiedy rozpoczęła się podróż firmy OnePlus? Dokładnie 4 lata temu – 17 grudnia 2013 roku. Chińska firma rzuciła wówczas wyzwanie najlepszym producentom i pokazała światu, że urządzenie z bardzo dobrą specyfikacją – dorównująca flagowcom – może być dostępne za połowę ceny.

Zobacz także: OnePlus One – czy pokona konkurencję?

Od tego momentu OnePlus spisało się całkiem nieźle i ma na swoim koncie kilka dobrych modeli smartfonów. Pierwszym był oczywiście OnePlus One, który dostępny był na zaproszenie od 23 kwietnia 2014 roku. Dzisiaj firma obchodzi swoją czwartą rocznicę!

Z tej okazję OnePlus zorganizowało tygodniowe święto, trwające od 12 do 19 grudnia 2017 r., z wieloma nagrodami i gadżetami dla swoich fanów. Dostępny jest nawet ekskluzywny pakiet akcesoriów, który użytkownicy mogą zdobyć, a także inne oferty specjalne dostępne w firmowym sklepie internetowym. Jeśli jesteś użytkownikiem albo fanem urządzeń OnePlus koniecznie odwiedź stronę wydarzenia, aby wygrać świetne zniżki i nie tylko.

4-lecie firmy OnePlus (2013-2017)

W niedzielę 17 grudnia 2017 r. OnePlus zaprezentuje film dokumentalny opowiadający o krótkiej, choć ciekawej historii firmy. Zapowiedź wideo możesz obejrzeć powyżej. Oprócz tego uczestnicy wydarzenia internetowego mogą wygrać wiele akcesoriów OnePlus, w tym popularny plecak turystyczny OnePlus. Jest także tajemniczy pakiet nagród, który podobno zawiera specjalną edycję OnePlus 5T.

Jeśli jeszcze chcesz wziąć udział w obchodach 4-lecia OnePlusa, wejdź na stronę oneplus.net/4years, aby sprawdzić, jakie gadżety są dla Ciebie dostępne.

Nagrody do wygrania z okazji czterolecia OnePlusa
Nagrody do wygrania z okazji czterolecia OnePlusa

Życzymy firmie OnePlus dalszych sukcesów i kolejnych świetnych urządzeń z Androidem w konkurencyjnej cenie i ze świetną specyfikacją techniczną!

źródło: OnePlus