Groudon w raidach Pokémon GO do 15 stycznia!

W grze mobilnej Pokémon GO pojawił się pierwszy pokemon 3. generacji o nazwie Groudon, ale tylko przez ograniczony czas, do 15 stycznia 2018 r.

groudon w Pokemon GO do 15 stycznia 2018 r.

Fani gry Pokémon GO mogą mieć powody do zadowolenia, ponieważ Niantic właśnie potwierdziło, że na kilka tygodni do gry trafi legendarny pokemon na Groudon. Może to być pierwszy pokemon 3. generacji, którego gracze będą mieli szansę złapać w ciągu najbliższych tygodni.

Groudon to lądowy typ legendarnego pokemona, który pierwotnie odkryto w regionie Hoenn. Powinien zacząć pojawiać się w bitwach na całym świecie w ciągu najbliższych kilku dni. Gracze powinni szukać Groudona w pobliżu siłowni (Gyms), jeśli chcą być jednymi z pierwszych, którzy złapią tegoLegendarnego Pokemona.

Pamiętaj, że Groudon (Legendarny Pokemon), będzie dostępny przez ograniczony czas, co oznacza, że ​​przestanie on pojawiać się w grze 15 stycznia 2018 roku o godzinie 1:00 po południu PST.

Przeczytaj także: Lista wszystkich pokemonów z Pokémon GO

Nawet jeśli nie będziesz miał szczęścia napotkać Groudona, istnieje duża szansa, że ​​Niantic wprowadzi kolejne Legendarne Pokemony do gry, które zajmą miejsce Groudona w przyszłym miesiącu.

Groudon - screen z gry Pokemon GO

źródło: Niantic