Konkurs „TAPnij KASĘ” w Android Pay™ będzie trwał do końca roku

Alior Bank przedłuża konkurs „TAPnij KASĘ” w aplikacji Android Pay do końca roku, tym samym przez 3 tygodnie masz szansę na 1000 zł albo 50 zł na powitanie.

Konkurs Androida Pay w Alior Banku - TAPnij KASĘ

W październiku br. Alior Bank we współpracy z firmą Google uruchomił akcję promocyjną „TAPnij KASĘ”, z atrakcyjnymi nagrodami – w puli było aż pół miliona złotych. Jak czytamy w komunikacie prasowym banku, konkurs cieszył się ogromną popularnością wśród klientów o czym świadczą znaczące wzrosty traosakcyjności za pomocą tej metody płatności.

Oznacza to jednocześnie, że Polacy lubią i nie boją się korzystać z płatności mobilnych. Bank poinformował, że akcja potrwa do 31 grudnia 2017 roku (ostatnia niedziela miesiąca). Zasady promocji pozostają bez zmian.

Udział w promocji mogą wziąć wszyscy klienci indywidualni banku i Kantoru Walutowego, którzy posiadają kartę zbliżeniową do rachunku. Na powitanie nowi użytkownicy mogą otrzymać 50 zł zwrotu za 5 wykonanych transakcji. Aby ubiegać się o jedną z nagród głównych w wysokości 1000 zł, wystarczy w jednym z tygodniowych etapów zdobyć jak największą liczbę punktów za zrealizowanie transakcji z wykorzystaniem aplikacji Android Pay.

Dla najbardziej aktywnych uczestników bank przygotował dodatkowe 30 nagród po 1000 zł (po 10 w tygodniu), w sumie od początku trwania akcji aż 110 nagród o wartości 110 tys. zł. Oprócz tego każdy nowy użytkownik aplikacji mobilnej Android Pay, który spełni warunki akcji, wciąż może otrzymać na powitanie 50 zł bonusu.

Jak zdobyć kasę w konkursie „TAPnij KASĘ”?

Konkurs Alior Banku w aplikacji Android Pay „TAPnij KASĘ” trwa do 31 grudnia 2017 r.

  • Dodatkowe 30 nagród po 1000 zł – o nagrodę główną mogą wciąż ubiegać się użytkownicy aplikacji Android Pay, którzy w czasie trwania konkursu zdobędą najwięcej punktów za transakcje z wykorzystaniem mechanizmu TAP X. Uczestnik może otrzymać:
    • 1 pkt za transakcję o wartości min. 5 zł, albo
    • 3 punkty za transakcję wykonaną w walucie obcej o wartości min. 1 EUR dla rachunków prowadzonych w EUR, 1 USD dla rachunków prowadzonych w USD, 1 GBP dla rachunków prowadzonych w GBP, 5 PLN dla rachunków prowadzonych w PLN.
  • Użytkownik może zdobyć punkty raz dziennie u jednego sprzedawcy, więc w im większej liczbie sklepów zostaną wykonane transakcje, tym większa szansa na wygraną.

Co tydzień, od 11 do 31 grudnia 2017 r., 10 najlepszych otrzyma po 1000 zł. Nagrodę powitalną i główną można otrzymać tylko raz. Co ważne, nagrodę główną mogą otrzymać także dotychczasowi użytkownicy aplikacji Android Pay.

Konkurs TAPnij KASĘ Alior Banku w aplikacji mobilnej Android Pay

  • Nagrody powitalne o wartości 50 zł (dla nowych użytkowników) – nagrodę powitalną mogą wciąż otrzymać nowi użytkownicy aplikacji Android Pay oraz ci, którzy nie dokonywali jeszcze płatności na swoim koncie w aplikacji. Warunkiem otrzymania nagrody jest wykonanie w ciągu trwania promocji co najmniej 5 transakcji aplikacją Android Pay na dowolną kwotę i w dowolnym miejscu w przynajmniej pięciominutowych odstępach czasu. 

Aby wziąć udział w konkursie niezbędne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Alior Bank.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie internetowej banku oraz w regulaminie promocji TAPnij KASĘ.

źródło: informacja organizatora