FLIP 3 – tani telefon z klapką od poniedziałku w Biedronce!

Od 11 grudnia w sklepach Biedronka dostępny będzie klasyczny telefon FLIP 3 marki myPhone z kultową klapką za jedyne 129 zł.

myPhone Flip 3 (wydajna bateria telefonu z klapką)

Model marki myPhone FLIP 3, to budżetowe urządzenie polskiego producenta, które zapewne rozejdzie się w Biedrze jak świeże bułeczki, nie tylko za sprawa kultowej klapki.

Klasyczne telefony wciąż mają swoich zwolenników. Co więcej, podstawowe funkcje i wygodę ich użytkowania doceniają nie tylko osoby starsze, ale i te, które w pracy potrzebują telefonu niezawodnego i długo działającego na jednym cyklu ładowania.

Do modeli o prostej konstrukcji wracają także klienci zainteresowani przede wszystkim podstawowymi funkcjami urządzenia do kontaktu z bliskimi. A to do tego z pewnością sprawdzi się telefon myPhone FLIP 3.

myPhone FLIP 3 to prosty w obsłudze telefon klawiszowy z kultową klapką – idealne rozwiązanie dla wielbicieli klasyków i wygodnych, praktycznych urządzeń. Klapka telefonu zapewnia nie tylko ochronę ekranu oraz łatwość obsługi urządzenia. Dzięki niej, przez otwarcie lub zamknięcie, możliwe jest bowiem odbieranie i kończenie połączeń telefonicznych.

Przeczytaj także: Nawet tani smartfon myPhone GO! może mieć Androida 7.0

Ekran 2.4” z obrazkowym menu jest czytelny i kolorowy, a klawisze duże i ergonomiczne, z funkcją szybkiego wybierania co znacznie usprawnia obsługę telefonu. Wyróżniający się jest też dodatkowy, niewielki ekran na obudowie, wyświetlający ikony notyfikacji informujące o przyjściu wiadomości sms, nieodebranym połączeniu oraz o statusie radia FM. Teraz wystarczy tylko jeden rzut oka na telefon, aby wiedzieć o najważniejszych sprawach.

myPhone Flip 3 (czytelny ekran 2,4")

myPhone FLIP 3 posiada aparat fotograficzny VGA (0,3 Mpx) i baterię o pojemności 900 mAh, która gwarantuje do 4,5 godzin ciągłych rozmów albo do 8 dni pracy w trybie czuwania. Wewnętrzną pamięć telefonu 32 MB można rozszerzyć o dodatkowe 16 GB, dzięki karcie microSD (do nabycia oddzielnie). Model ma również latarkę, przycisk SOS, moduł Bluetooth i radio FM oraz inne przydatne funkcjonalności takie jak: odtwarzacz audio, zegar, alarm, kalkulator, a także kalendarz i Dual SIM.

Telefon myPhone FLIP 3 został przebadany przez niezależną jednostkę certyfikującą DEKRA, która sprawdziła go pod kątem funkcjonalności, łatwości obsługi, parametrów technicznych i wytrzymałości.

myPhone Flip 3 (telefon z klapką)

myPhone FLIP 3 (w cenie 129 zł), będzie dostępny we wszystkich sklepach sieci Biedronka od 11 do 24 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

Więcej o urządzeniu przeczytasz na stronie internetowej producenta.

źródło: informacja prasowa