Premiera 2. sezonu serialu „Jessica Jones” 8 marca 2018 r.

Wreszcie Netflix udostępnił zwiastun drugiego sezonu serialu „Marvel: Jessica Jones” i zapowiedział premierę na 8 marca 2018 roku.

2. sezon serialu „Marvel: Jessica Jones” 8 marca 2018 r.

Ponad dwa lata po wyemitowaniu pierwszego sezonu serialu pt. „Jessica Jones”, Netflix zapowiedział długo wyczekiwany drugi sezon jednej z lepszych produkcji Marvela. Serial pojawi się w serwisie w dzień kobiet 8 marca 2018 roku.

Serial opowiada historię prywatnej detektyw z Nowego Jorku Jessici Jones (Krysten Ritter), która obdarzona jest supermocami i cierpi na zespół stresu pourazowego. Postanawia pozostawić swój kostium superbohaterki i otwiera własną agencję detektywistyczną, w której pomaga ludziom i innym superbohaterom.

Kiedy ostatnio widzieliśmy Jessicę, połączyła swoje siły z trzema innymi superbohaterami w Marvel’s The Defenders i uratowała Nowy Jork przed zniszczeniem. Ale to tylko mały epizod w życiu Jessic. W 2. sezonie ponownie będziemy przeżywać „bardzo osobistą” bohaterki. W przeciwieństwie do pierwszego sezonu, zamiast tego co siedzi jej w głowie teraz poznamy co dzieje się w jej sercu.

Przeczytaj także: „Alita: Battle Angel” Jamesa Camerona i wielkie oczy anime

Zobacz oficjalny zwiastun drugiego sezonu serialu „Marvel: Jessica Jones 2”:

Serial został stworzony przez Melissę Rosenberg, w którym wystąpiły takie gwizdy jak Carrie-Anne Moss, Rachael Taylor i Eka Darville, z JR Ramirezem i Janet McTeerem, którzy dołączyli do obsady w sezonie 2. Gwiazda 1. sezonu David Tennant, który zagrał dręczącego Jessikę Kilgrave’a, powróci przynajmniej w jednym odcinku.

źródło: Entertainment Weekly