Aktualizacja gry „Pokémon Go” z 3. generacją pokemonów

W sklepach z aplikacjami pojawiła się duża aktualizacja gry mobilnej Pokémon Go w wersji 0.85.2 na Androida i 1.55.1 na iOS-a, zawierająca ponad 50 nowych stworków 3. generacji!

3. generacja stworków w Pokemon Go (iOS i Android)

Zaledwie dwa dni po ogłoszeniu, że 50 nowych Pokémonów z regionu Hoenn trafi do rozszerzonej rzeczywistości świata gry Pokémon Go, Niantic wydało nową aktualizację gry w wersji 0.85.2 dla Androida i 1.55.1 na urządzenia z systemem iOS. Jeśli kiedykolwiek grałeś w Pokemon Ruby lub Sapphire, powinieneś rozpoznać większość nowych stworzeń, w tym Mudkip, Torchic i Treecko.

Wprowadzenie 3. generacji do gry mobilnej rozpoczęło się już w Halloween, gdy pięć Pokemonów typu duchy zadebiutowało w grze. W całym trzecim pokoleniu pojawi się aż 135 nowych pokemonów, ale będą one dodawane do gry etapami, podobnie jak w przypadku dodawania drugiej generacji w lutym tego roku.

Przeczytaj także: Lista wszystkich pokemonów z Pokémon GO

Jednak dodanie pięćdziesiąt sztuk nowych pokemonów to tylko część nowości w najnowszej aktualizacji gry. Oto pełna lista funkcji i nowości, które dodano w najnowszym uaktualnieniu: 

  • 50 dodatkowych pokemonów odkrytych w regionie Hoenn,
  • rzeczywiste warunki pogodowe są teraz dostępne z widoku mapy, w bitwie i podczas łapania pokémonów,
  • dodano ikonę pogody, którą można dotknąć, aby zaznaczyć, które typy pokémonów częściej pojawią się w Twojej okolicy i będą miały wpływ na bieżące warunki pogodowe,
  • dodano funkcję beta do tworzenia imprez bojowych, które pozwalają trenerom na zapisywanie drużyn złożonych z maksymalnie sześciu pokémonów, aby wziąć udział w bitwach Siłowni i Bitwach Raidowych,
  • zwiększona pojemność pokémonów do 1500,
  • zaktualizowano interfejs bitwy, dodając specjalny przycisk do wykonania ataku za opłatą,
  • różne poprawki błędów i aktualizacje wydajności aplikacji.

Gra powinna zaktualizować się automatycznie, ale jeśli nigdy wcześniej nie grałeś ani nie pobierałeś tej aplikacji możesz ją pobrać w sklepach App Store lub Google Play, klikając na poniższe przyciski:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: Pokémon Go Live – Pokémon GO updated to version 0.85.2 for Android and 1.55.1 for iOS