Gra „A Way Out” pojawi się już 23 marca 2018 r.

Ciekawa gra dwuosobowa o ucieczce z więzienia pt. „A Way Out” od EA Originals zostanie wydana 23 marca 2018 roku i wygląda na to, że jest na co czekać.

Premiera gry „A Way Out” już 23 marca 2018 r.

W  czerwcu tego roku pisałem o ciekawej grze wideona konsole i PS4, Xbox oraz PC zatytułowanej „A Way Out”. Teraz wiemy już, kiedy gra trafi do sprzedaży – EA Originals zapowiedziało premierę cyfrowej wersji na 23 marca 2018 roku, a już teraz można zamawiać ten tytuł w przedsprzedaży za ok. 120 zł.

Kooperacyjna gra o ucieczce z więzienia został po raz pierwszy zaprezentowana podczas konferencji prasowej EA na targach E3 w tym roku. Ciekawym bonusem będzie możliwość uzyskania okresu próbnego dla znajomego, dzięki czemu można będzie w nią grać nie tylko na jednej kanapie, ale także online ze znajomym, który nie kupił jeszcze tej gry.

Gra „A Way Out” została zaprojektowana przez Hazelight z w pełni kooperacyjną rozgrywką – Ty i Twój znajomy wcielacie się w parę więźniów, którzy muszą współpracować, aby wydostać się z więzienia. Ekran jest podzielony na dwie części, dzięki czemu oboje widzicie aktualny widok ekranu współtowarzysza..

W grę można grać z przyjacielem obok siebie na kanapie lub w internecie, ale najważniejsze jest to, że w tę grę nie można grać samemu. Natomiast darmowy okres próbny dla znajomych oznacza, że nie musisz się stresować, że nie znajdziesz kumpla, który jest gotów zapłacić za grę.

Poznaj Vincenta i Leo w najnowszym zwiastunie gry „A Way Out”:

https://youtu.be/YxwLIW0JaIk

Założyciel Hazelight Josef Fares powiedział w oświadczeniu:

Rozwinęliśmy tę grę, aby gracze mogli wspólnie ze znajomymi grać w nią na kanapie. Dzięki darmowej wersji próbnej mogą w nią grać także osoby, które mają znajomych, którzy kupili pełną wersję gry.

Aby grać w ten tytuł trzeba mieć także konto Xbox Live Gold lub PlayStation Plus, jeśli grasz na Xbox One lub PS4. Na PC wystarczy mieć program Origine EA, aby móc się cieszyć tytułem.

Jestem szczególnie zainteresowany tym tytułem, bo sama fabuła, wykonanie i mechanika rozgrywki z przyjacielem jest wyjątkowa i nowa na tego typu platformach.

źródło : EA Originals via Engadget