Dostęp do internetu od TVN za oglądanie reklam w WebHop

TVN umożliwi darmowy dostęp do internetu mobilnego w zamian za oglądanie reklam w aplikacji mobilnej WebHop na telefony z systemem Android.

WebHop - darowy internet mobilny za oglądanie reklam od TVN-u

TVN uruchamia nową aplikację – WebHop, czyli możliwość bezpłatnego korzystania z internetu mobilnego, w zamian za oglądanie reklam. Startująca dziś wersja testowa pozwala co najmniej 7,5 tys. użytkownikom na wykorzystanie do 100 MB transferu każdego dnia. Dzięki WebHop nie trzeba rozstawać się z internetem i można być zawsze na bieżąco. W okresie testowym dostępna będzie tylko na telefonach z systemem Android.

Jak otrzymać do 100 MB darmowego internetu mobilnego każdego dnia?

WebHop (administratorem aplikacji jest firma MOBEN) pomoże każdemu, kto potrzebuje dodatkowego transferu poza swoim pakietem, czy przedpłaconym limitem – wystarczy zainstalować prostą i intuicyjną aplikację. Za jej pośrednictwem użytkownik otrzymuje w telefonie bezpłatny dostęp do Internetu, dzięki któremu może swobodnie korzystać ze wszystkich serwisów internetowych, komunikatorów oraz przeglądarek. W zamian, podczas korzystania z usługi, co jakiś czas wyświetlane są reklamy lub oferty sponsorów.

Przeczytaj także: Buckshee – darmowy internet mobilny za reklamy

Wersja testowa aplikacji umożliwia codziennie co najmniej 7,5 tys. użytkownikom wykorzystanie do 100 MB Internetu. Do ich grona można dołączyć każdego dnia, a miesięczny, maksymalny transfer to 3 GB.

Screeny z aplikacji WebHop

Aplikacja przeznaczona  jest dla użytkowników systemu Android i jednocześnie abonentom jednej z czterech wiodących sieci: Orange, Plus, T-Mobile oraz Play. Dane przesyłane za pośrednictwem aplikacji nie obciążają konta i nie zmniejszają pakietu dostępnego w ramach usługi operatora. Użytkownik może w każdej chwili sprawdzić jaka ilość MB pozostała mu do wykorzystania.

O przekroczeniu dziennych limitów obowiązujących w czasie testu aplikacji zostanie dodatkowo poinformowany.

Aplikację WebHop można pobrać na ze sklepu Google Play, klikając na poniższy przycisk:

Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: informacja prasowa, więcej informacji na stronie projektu: webhop.pl