Aplikacja mobilna „Trasa Świętego Mikołaja” na 2017 rok ???

Google zaktualizowało swoją aplikację mobilną „Trasa Świętego Mikołaja w Google” na 2017 rok i już odlicza dni na specjalnej stronie internetowej.

Trasa świętego Mikołaja w Google - aplikacja mobilna na 2017 rok

Początek grudnia to czas, aby Ci, którzy obchodzą święta Bożego Narodzenia, zainstalowali zaktualizowaną wersję aplikacji „Trasa Świętego Mikołaja w Google” (Google Santa Tracker) na rok 2017.

Zachowaj ostrożność podczas instalowania aplikacji, ponieważ w sklepie Google Play jest dużo aplikacji tego typu, a niektóre są dodatkowo płatne. Poszukaj aplikacji Trasa Świętego Mikołaja w Google, która jest darmową aplikacją. Po uruchomieniu aplikacji mobilnej pierwszą rzeczą, jaką zobaczysz, jest licznik odliczający czas do Wigilii, podczas której Mikołaj rozpoczyna swoją coroczną podróż po całym świecie.

W tym roku wśród dodatków jest gra o nazwie Santa Snap wykorzystująca Mapy Google. Gracze wcielają się w postać elfa, latając nad miastami i robiąc sobie selfie. Akcelerometr telefonu służy do pozycjonowania kamery, a podróż rozpoczyna się w Sydney. Po ukończeniu zadania w tym mieście odblokowuje się następne na liście – Barcelona. W sumie jest 12 miast, a ostatnią lokalizacją jest Nowy Jork.

W jednej z gier pt. Penguin Swim, sterujemy pływającym pingwinem. Delikatnie poruszając telefonem, próbujemy przekonać pingwina, aby unikał przeszkód, takich jak góry lodowe i nieokrzesani pływacy. Inne gry to Lotnisko North Pole, Gumball, Memory, Rocket Sleigh, Dasher Dancer, Snowball Run, Present Quest i City Quiz. Inne gry będą odblokowywane codziennie, a jedna z nich będzie zawierała wirtualną bitwę na śnieżki.

Innymi słowy, w aplikacji przygotowano wiele atrakcji, a dzieci (i nie tylko) pokochają codzienne niespodzianki.

W aplikacji znajdują się również urocze animowane filmy wideo, niektóre z nich są na razie zablokowane. Ale gdy nadejdzie dzień Wigilii, będą one dostępne do obejrzenia. W niedzielę 24 grudnia, system śledzenia trasy zostanie odblokowany, a wszyscy będą mieli okazję śledzić podróże Świętego Mikołaja po całym świecie.

Trasa świętego Mikołaja w Google na 2017 rok - screen ze strony WWW
Trasa świętego Mikołaja w Google na 2017 rok – screen ze strony WWW

Na stronie internetowej google.com/santatracker znajdują się także codziennie odblokowywane niespodzianki, w tym gry i ciekawostki no i oczywiście licznik!

Pobierz oryginalną aplikację „Trasa Świętego Mikołaja w Google” na urządzenie z Androidem, klikając na poniższy przycisk:

Pobierz aplikację w sklepie Google Play