Świetne geometryczne tapety na smartfona

Pobierz ciemne, geometryczne tapety na smartfona, które sprawiają wrażenie jakby ekran smartfona miał trójwymiarową fakturę.

Tapety geomentryczne Wallpapers by STRV

Serwis iDownloadBlog udostępnił w ramach swojego cyklu Wallpapers of the Week (Tapety tygodnia) ciekawe tła na iPhone’a X lub dowolnego innego smartfona. Są to doskonałe grafiki w wysokiej jakości, które można użyć jako tło ekranu głównego lub początkowego.

Projekt został przygotowany przez startup STRV, zajmujący się programowaniem aplikacji mobilnych. Poniżej znajdziesz do pobrania pięć oryginalnych kreacji, całkowicie zaciemnionych (co pozwoli oszczędzić baterię) dla smartfonów z ekranami OLED (np. nowego iPhone’a X) lub dowolnego innego modelu smartfona z ekranem AMOLED.

Poniższa kolekcja tapet to tylko niewielki podzbiór wspaniałych tapet, które STRV opublikowało do pobrania. Wszystkie tapety możesz obejrzeć pod adresem: wallpapers.strv.com.


Na samym dole strony znajduje się także link do pobrania archiwum wszystkich 21 wspaniałych tapet, możesz je pobrać także klikając tutaj.

Oto, kilka przykładów podglądów tapet z powyższej kolekcji:

Ciemne tapety geometryczne

Ciemne tapety geometryczne

Jasne tapety od STRV

Jasne tapety

źródło: iDownloadBlog via STRV

Obserwuj

Łukasz Majchrzyk

redaktor mobiRANK.pl
Od 2005 roku zajmuję się komunikacją internetową i e-marketingiem, jestem pasjonatem urządzeń mobilnych oraz nowych technologii – i nie waham się ich używać.
Łukasz Majchrzyk
Obserwuj