Limitowany OnePlus 5T Star Wars

Firma OnePlus zapowiedziała wydanie limitowanej edycji smartfona OnePlus 5T Star Wars, który prawdopodobnie pojawi się tylko w Indiach.

OnePlus zaprezentowało limitowaną wersję smartfona OnePlus 5T Star Wars podczas Comic Con India w Bengaluru. Telefon prawdopodobnie trafi do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu, w związku z nadchodząca premiera filmu Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (oryg. Star Wars: The Last Jedi).

Premiera filmu zapowiedziana jest na 15 grudnia 2017 roku i wtedy też limitowany, fanowski OnePlus 5T może być dostępny wyłącznie w Indiach.

Limitowana edycja Star Wars tegorocznego flagowca OnePlus dostępna jest w nowej kolorystyce, z całym białym tyłem i czerwonym logo Star Wars na dole. Przód telefonu jest czarny, podobnie jak przyciski po bokach boku. Jeden z przycisków jest w kolorze jasnoczerwonym.

Obecnie nie znamy więcej szczegółów na temat ceny, mamy nadzieję, że zostaną podane w przyszłym tygodniu. Pewne jest jednak to, że specyfikacja techniczna nie powinna odbiegać od standardowego modelu. Poniżej możesz zobaczyć jak będzie wyglądała fanowska wersja OnePlus 5T Star Wars:

OnePlus 5T Star Wars edition (2017)

Przeczytaj także zestawienie najszybciej ładujących się smartfonów, w którym OnePlus 5T jest niekwestionowanym liderem.

Aktualizacja:

Jeśli szczęśliwie będziesz 14 grudnia w Indiach, to możesz mieć okazję uczestniczyć podczas specjalnego wydarzenia w Bombaju, na którym zostanie zaprezentowany  nowy model limitowany smartfona.

źródło: OnePlus via GSMArena