Rok abonamentu na Spotify Premium za 199 zł

Spotify udostępniło opcję rocznej oferty na subskrypcję usługi Spotify Premium w cenie 199 zł, można więc zaoszczędzić nawet 40 zł

Spotify Premium Yearly (abonament roczny) w cenie 199 zł

Oferta Yearly w Spotify Premium upoważnia użytkownika do uzyskania dostępu do usługi Premium na okres dwunastu miesięcy za jednorazową, płatną z góry, obniżoną opłatą w wysokości 199 zł. Oznacza to, że można zaoszczędzić aż 40 zł, jeśli od razu wykupimy roczną usługę Spotify.

W przypadku comiesięcznej jednorazowej płatności w kwocie 19,99 zł musielibyśmy zapłacić za rok korzystania ze Spotify Premium prawie 240 zł. Roczna opłata Spotify pozwala zatem na korzystanie z usługi o 2 miesiące dłużej w tej samej cenie.

Ważne jest, że  wykupując ofertę roczna przysługuje prawo rezygnacji z usługi i otrzymania zwrotu w terminie 14 dni od daty zakupu, a w przypadku skorzystania przez użytkownika ze Spotify w tym czternastodniowym okresie prawo to zostaje anulowane.

W przypadku chęci otrzymania zwrotu przed zakończeniem czternastodniowego okresu należy zwrócić się do Obsługi Klienta. Po upływie 14 dni od daty zakupu/aktywacji użytkownik może anulować subskrypcję, ale nie otrzyma zwrotu pieniędzy.

Roczny abonament na usługę Spotify Premium („Yearly”)
Roczny abonament na usługę Spotify Premium („Yearly”)

Zapoznaj się z warunkami oferty „Yearly” dla Spotify

Przypomnijmy, że do końca roku trwa promocja dla nowych i obecnych użytkowników, którzy mogą wykupić 3-miesięczny dostęp do Spotify Premium odpowiednio za 0,99 zł i 19,99 zł.

Roczny abonament na Spotify za 199 zł można wykupić na oficjalnej stronie: www.spotify.com/pl/yearly