Cztery minireklamy Apple’a promują Apple Watch Series 3

Apple udostępniło cztery nowe krótkie spoty reklamowe promujące najnowszego smartwatcha Cztery Apple Watch Series 3.

Minireklamy smartwatcha Apple Watch Series 3

Firma Apple opublikowała niedawno wideo nawiązujące do Święta Dziękczynienia, w której skupiono się na Apple Music i najnowszym iPhone’ie X oraz bezprzewodowych słuchawkach AirPods.

Jednak nie zapomniano także o najnowszym smartwatchu Apple Watch Series 3 i opublikowano cztery krótkie spoty, które skupiają się wokół najnowszego inteligentnego zegarka 3. generacji. Każde wideo trwa zaledwie 15 sekund.

Pierwszy z filmów pt. „Snowboard” prezentuje snowboard wraz z Apple Watch Series 3, Piosenka użyta w reklamie to „Blast Off” w wykonaniu Nicky Blitz.

Następna reklama nosi tytuł „Soccer” i po raz kolejny pokazuje, jak połączenie komórkowe w Apple Watch Series 3 sprawia, że ​​pozostawanie aktywnym jest łatwiejsze. Piosenka użyta w reklamie to „Pa La Calle (feat. Lorna)” autorstwa Mexican Institute of Sound.

Trzecia reklama nosi tytuł „Trening” i pokazuje, jak ktoś, kto ćwiczy, może słuchać muzyki bezpośrednio ze smartwatcha, oczywiście niezbędne do tego są słuchawki AirPods. Piosenką, którą słuszymy w tle jest „Bom Bom” od Tkay Maidza i Danny L Harle.

Na koniec pojawia się reklama pt. „Swim”, która pokazuje funkcje smartwatcha Apple Watch Series 3 przydatne podczas pływania. Piosenka w tej reklamie to „Water Me” od Lizzo.

Co sądzisz o najnowszych reklamach Apple’a? Czy masz już Apple Watch Series 3?