„Wtorki z Mastercard” w Multikinie z biletami w supercenach

Wtorkowe bilety  na seanse w Multikinie opłacone kartą Mastercard lub Maestro za pomocą Masterpass kosztują 10 zł, a drugi bilet gratis.

Wtorki z Masterpass w Multikinie (bilet za 10 zł i drugi gratis)
MasterCard | Image Library

Od 1 grudnia 2017 r. Multikino wprowadza nową ofertę promocyjną, w ramach której za bilet do kina na wtorkowe seanse opłacony kartą Mastercard lub Maestro za pomocą portfela cyfrowego Masterpass widzowie zapłacą jedynie 10 zł, zaś drugi bilet (również do wykorzystania we wtorki) otrzymają gratis. Innymi słowy, przy wyborze tej nowoczesnej formy płatności, dostępnej na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej Multikina, realna wartość pojedynczego biletu to 5 zł. Z kolei osoby płacące kartą Mastercard lub Maestro w kasie kina, na stronie www lub w aplikacji, otrzymają bilet na wtorkowy seans w cenie 10 zł.

Wspólna akcja Multikina i Mastercard potrwa rok, do 30 listopada 2018 r.

Masterpass jest cyfrowym portfelem, służącym do płacenia online lub w aplikacji, w którym konsument może zapisać dane swoich kart płatniczych. Dane te wpisuje się tylko raz, dzięki czemu każda kolejna transakcja kartą przebiega szybciej. Dane kart są też szyfrowane i nie są udostępniane sprzedawcom. W efekcie Masterpass przenosi płatności kartą online i w aplikacji na nowy poziom wygody i bezpieczeństwa. Portfel cyfrowy Masterpass od Mastercard jest już dostępny dla wszystkich kupujących, bez względu na to, z jakiej karty płatniczej korzystają i który bank jest jej wydawcą.

„Wtorkom z Mastercard” towarzyszyć będzie kampania promocyjna w telewizji, internecie oraz OOH. W spocie telewizyjnym wystąpi Mateusz Gessler, ambasador Bezcennych Niespodzianek Mastercard. Ponadto w kinach sieci Multikino prowadzona będzie kampania on- i off-screenowa. Działania promocyjne przygotowały agencje McCann i Isobar, zaś za zakup mediów odpowiadał Carat.

Wtorki z Mastercard w Multikinie

Regulamin promocji dostępny jest tutaj.

źródło: informacja prasowa