Najważniejsze nagrody branży eCommmerce – EKOMERSY 2017

Szósta edycja Ekomersy 2017 odbędzie się już w środę 29 listopada, podczas której zostaną rozdane nagrody dla branży e-commerce w Polsce.

ekomersy 2017

E-commerce to jeden z najszybciej rozwijających się obszarów gospodarki w Polsce. Wartość tego rynku w 2014 roku wynosiła 28 mld zł – obecnie jest to ponad 36 mld zł. Każdego roku odnotowuje się wzrost na poziomie kilkunastu procent. Za tak dynamicznym rozwojem branży w kraju stoją prężnie działające firmy, chętnie stawiające na innowacyjne rozwiązania. Fundacja Polak 2.0 już od 2012 roku wyróżnia je w konkursie Ekomersy.

Tegoroczna edycja przyciągnęła rekordową ilość firm. W 18 kategoriach dla dostawców usług oraz e-sklepów, zgłosiło się ponad 250 marek. Głosy w konkursie oddało ponad 23 tysiące internautów. Po zaciętej rywalizacji, do finału konkursu dostało się 122 firm.

Warto wspomnieć, że organizatorzy konkursu postanowili wyłonić także Osobowość Roku, czyli personę, która swoimi działaniami przyczynia się do znacznego rozwoju e-commerce w Polsce. Kto zdobędzie ten tytuł? Przekonamy się już 29 listopada o godzinie 20:00 w Warszawie, na zamkniętej Gali Ekomersy VIP Night, która odbędzie się w klubie Loft 44.

Na uroczystość przybędą najbardziej cenione osobistości branży. Na gości czeka także krótkie wystąpienie Cypriana Iwucia, specjalizujacego się m.in w sprzedaży za pośrednictwem Amazona. Tego wieczoru opowie zebranym gościom na temat bieżących trendów w e-handlu.

Statuetki ekomersy

– W tym roku Ekomersy odbywają się już po raz szósty. Inicjatywa zrodziła się w 2012 przy okazji pierwszej edycji organizowanych przez nas Targów eHandlu. Na polskim rynku handlu elektronicznego pojawiało się wiele firm, świadczących swoje usługi na naprawdę wysokim poziomie, jednak brakowało formy w jakiej można byłoby wyróżnić takie brandy. Dlatego właśnie powstał konkurs Ekomersy, w którym już od 5 lat, wspólnie z internautami i jury wybieramy najlepsze teamy w rodzimym e-commerce – mówi Roman Turaj z Fundacji Polak 2.0.

Serwis mobiRANK.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.
źródło: informacja organizatora