Gra mobilna „The X Files: Deep State” pojawi sie w 2018 roku

Kanał Fox zapowiedział wydanie gry mobilnej „The X-Files: Deep State”, która trafi do sklepów z aplikacjami już w lutym 2018 r.

The X-Files: Deep State - gra mobilna

Fani „Z archiwum X” doczekają się jedenastego sezonu serialu oraz specjalnie przygotowanej z tej okazji gry mobilnej „The X-Files: Deep State”.

Nowy tytuł od FoxNext Games i Creative Mobile Games ma zostać wydany na początku przyszłego roku (dokładnie za 70 dni), po tym jak serial telewizyjny powróci na ekrany z jedenastym już sezonem. Gra ma być dostępna na iOS-a i Androida. Według Variety akcja będzie działa się w 2010 r. – długo po pierwotnej serii, ale przed wydarzeniami zeszłorocznego sezonu.

Przeczytaj również: Zwiastun 11. sezonu serialu „Z Archiwum X”

W grze każdego miesiąca będą pojawiać się nowe sprawy, pozwalając zagłębiać się graczom w szerszą mitologię inwazji obcych i spisków rządowych, jednocześnie splatając to z perypetiami z emitowanych nowych odcinków serialu. Tytuł gry The X-Files: Deep State sugeruje, że gra będzie powiązana z serialem,  łącząc w sobie prawdziwy świat z bardziej przerażającymi koncepcjami horroru i science fiction.

Jaka będzie nowa gra mobilna „The X-Files: Deep State”? Zobaczymy, tymczasem możemy obejrzeć oficjalną zapowiedź tego tytułu:

Oficjalna strona gry, z licznikiem odmierzającym dni i czas do premiery gry, znajduje się pod adresem: xfilesgame.com

źródło: TechCrunch