Netflix oraz kanał Eleven w jakości 4K w Orange TV

Orange zaprezentowało swoją nową ofertę telewizji Orange TV, w której dostępny jest Netflix oraz kanał Eleven Sports w jakości 4K.

Od wczoraj klienci Orange TV mogą oglądać w najwyższej jakości obrazu filmy i seriale z serwisu Netflix oraz kanał Eleven Sports 1, pokazujący rozgrywki czołowych lig w Europie. Przez najbliższe pół roku Eleven Sports 1 w jakości 4K będzie dostępny jedynie w Orange TV.

Netflix w Orange TV – jakość 4K za tę samą cenę

Netflix (4K) w Orange TV

Użytkownicy Orange TV w technologii IPTV korzystający z dekodera 4K, mogą oglądać wybrane seriale i programy w jakości 4K dostępne w serwisie Netflix, bezpośrednio z poziomu dekodera telewizyjnego. Netflix produkuje setki godzin kontentu wideo w 4K: seriale, filmy, dokumenty oraz stand-upy. W najbliższym czasie Netflix zaprezentuje w jakości 4K długo oczekiwany film pt. „Bright” z Willem Smithem i Joelem Edgertonem.

Nowi klienci będą mogli przez pierwszy miesiąc wypróbować Netflix za darmo, a później zapłacą standardową cenę za dostęp. Klienci będą mogli wkrótce płacić za Netfliksa i za usługi Orange na jednym rachunku.

Warto zwrócić uwagę, że jakość 4K dostępna jest w pakiecie Premium Netflixa za 52 zł miesięcznie (dostęp na 4 urządzeniach).

Eleven Sports 1 w 4K

Natomiast na kanale telewizyjnym Eleven Sports 1 będzie można obejrzeć w natywnej jakości 4K wybrane mecze ligi hiszpańskiej i niemieckiej. Ponadto specjalnie dla klientów Orange cały kanał zostanie podniesiony do jakości 4K. Przez pół roku dostępny będzie tylko dla widzów Orange TV w technologii IPTV, jako jedynej wśród telewizji kablowych. Dostęp do niego będą mieć użytkownicy pakietów Bogatego i Maksymalnego.

Eleven Sport 1 (4K) w Orange TV

Oferta świąteczna Orange Love

Uzupełnieniem nowej oferty  w jakości 4K jest oferta świąteczna Orange Love, w której można kupić pakiety urządzeń za 0 zł na start i w 48 korzystnych ratach. Wśród nich także telewizor umożliwiający oglądanie telewizji w najwyższej jakości obrazu: 55” Samsung UHD (4K) Smart TV MU6102.

Można go kupić w zestawie ze smartfonem Samsung Galaxy S8 (0 zł na start, miesięczna rata 109 zł) lub z mniejszym telewizorem 32” Samsung Full HD Smart TV M5602 ( za 0 zł na start i ratą 83 zł miesięcznie).

Oferta świąteczna w Orange TV (2017)

Co najchętniej oglądają Polacy?

Jak pokazują badania, Polacy najchętniej oglądają filmy, seriale oraz wydarzenia sportowe i mecze na żywo. Zmienia się natomiast sposób oglądania. Coraz częściej korzystamy z wyboru, czy dany program obejrzymy tradycyjnie w telewizji, przez internet, czy w serwisie VoD.

Spośród fanów seriali aż 60% lubi obejrzeć kilka odcinków serialu naraz. To nie zawsze jest możliwe w klasycznej telewizji. Jakość obrazu też ma duże znaczenie. Prawie jedna trzecia badanych twierdzi, że planuje zakup telewizora 4K.

Co najchętniej oglądamy w telewizji?
Co najchętniej oglądamy w telewizji?

Rozwój oferty telewizyjnej Orange Polska jest odpowiedzią na trendy i potrzeby widzów. Od lutego br. klienci Orange TV mogą korzystać z nowoczesnego dekodera Samsung ICU 100 4K UHD umożliwiającego oglądanie filmów i programów w jakości 4K. Takie urządzenia ma w domach już ponad 50 tysięcy użytkowników.

źródło: Biuro prasowe Orange