Spotify za 0,99 zł przez 3 miesiące dla nowych użytkowników

Spotify uruchomiło promocję na subskrypcję swojej usługi muzycznej – nowi użytkownicy mogą słuchać muzyki przez 3 mies. za niecałą złotówkę!

Spotify - Więcej muzyki. Zero reklam. Promocja 3 mies. za 0,99 zł

Dla tych, którzy kochają muzykę, serwis streamingowy Spotify przygotował ofertę specjalną, w ramach której można wykupić trzymiesięczną subskrypcje za jedyne 0,99 zł. Choć nie jest to pierwszy raz, kiedy firma uruchamia taką ofertę, to nowi użytkownicy Spotify Premium mogą ją wypróbować w bardzo atrakcyjnej cenie.

Oferta dla nowych użytkowników Spotify Premium:

Zamiast standardowej opłaty miesięcznej 19,99 zł,  użytkownicy mogą teraz wykupić subskrypcję za 0,99 zł na 3 miesiące! Oczywiście taka oferta dostępna jest tylko dla korzystających z usługi po raz pierwszy, albo obecnych użytkowników Spotify Free, którzy nigdy nie korzystali z wersji próbnej i płatnej Premium.

Oferta dla nowych użytkowników

Oferta dla korzystających ze Spotify:

Tymczasem usługa ma również ofertę, dla tych którzy już kiedyś korzystali ze Spotify. Dla ich serwis przygotował także ofertę 3-miesięczną za 19,99 zł. Oferta jest jednak dostępna tylko dla tych osób, które nie korzystały z wersji Premium od 21 października 2017 roku.

Oferta Spotify Premium dla obecnych użytkowników

Należy pamiętać, że po zakończeniu trzymiesięcznego okresu promocyjnego Spotify zacznie pobierać standardową opłatę miesięczną w wysokości 19,99 zł. Oferta specjalna trwa do 31 grudnia 2017 roku, czyli macie jeszcze ponad miesiąc na przystąpienie do promocji.

Dlaczego warto skorzystać ze Spotify Premium?

Więcej informacji znajdziesz na polskiej stronie usługi: www.spotify.com/pl/intro

źródło: Spotify