Nowa wersja aplikacji mobilnej PlayStation®App

Nowa wersja aplikacji mobilnej PlayStation®App poszerza doświadczenie korzystania z platformy PlayStation poza konsole.

Nowa wersja aplikacji mobilnej Playstation App

Dziś premierę ma nowa wersja aplikacji PlayStation®App, dzięki której gracze korzystający z urządzeń mobilnych mają jeszcze lepszy kontakt ze znajomymi i ze społecznością PlayStation. Aplikację można pobrać z App Store[i] oraz Google Play[ii]. Jest dostępna w 23 językach i 73 krajach na całym świecie.

Najważniejsze funkcje PlayStation App:

  • Co nowego – bądź na bieżąco z tym, co robią i piszą Twoi znajomi. Czytaj najnowsze informacje o PlayStation oraz wpisy od ważnych osób, programistów i menedżerów społeczności, których obserwujesz.
  • Znajomi – przeglądaj listę znajomych oraz ich statusy online, poznawaj graczy, których możesz znać, oraz tych, których warto obserwować.
  • Profil – dowiedz się więcej o znajomych i udostępniaj więcej informacji o sobie, korzystając z bogatszych profilów zawierających listę Twoich gier, społeczności, do których należysz, Twoje działania, znajomych i inne informacje.
  • Powiadomienia – w prosty sposób sprawdzaj wiadomości od PlayStation, zaproszenia do gier i imprez, alerty gier, zaproszenia do znajomych, na wydarzenia itp.
  • Przycisk PlayStation – zapewnia szybki dostęp do PlayStation™Store oraz popularnych funkcji, takich jak wydarzenia, trofea oraz opcja wykorzystania kodów. Przycisk pozwala też uruchamiać inne aplikacje PlayStation, na przykład PlayStation®4 Second Screen, PlayStation®Messages czy PlayStation Communities.

Sony zapowiada, że będzie nadal rozwijać PlayStation App, by zapewnić więcej możliwości interakcji oraz wspólnej zabawy dla graczy.

Screen aplikacji mobilnej Playstation App Screen aplikacji mobilnej Playstation App

Aplikację można pobrać bezpłatnie ze sklepów App Store i Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie App StorePobierz aplikację w sklepie Google Play