OnePlus 5T zostanie zaprezentowany 16 listopada 2017 r.

OnePlus oficjalnie zapowiedziało, że prezentacja najnowszego smartfona OnePlus 5T odbędzie się 16 listopada, natomiast sprzedaż rozpocznie się 21 listopada.

OnePlus 5T - A New View

Po wielu tygodniach spekulacji i przecieków OnePlus zapowiedziało w końcu, kiedy zostanie zaprezentowany nowy smartfon OnePlus 5T. Oficjalna premiera urządzenia odbędzie się na Brooklynie 16 listopada 2017 r. o godzinie 11:00 czasu lokalnego, czyli o 17:00 czasu polskiego. Data już wcześniej wyciekła, ale nie do końca było wiadomo w jakiej lokalizacji Nowego Jorku – teraz już wszystko wiadomo.

Wydarzenie będzie oczywiście transmitowane na żywo w internecie. Ci, którzy chcą być na wydarzeniu osobiście, mogą 8 listopada kupić bilet za 40 dolarów bilet na stronie internetowej: oneplus.net/pl/event

Prawdopodobnie na tej samej stronie, będzie udostępniony link do transmisji online z YouTube’a.

OnePlus 5T będzie dostępny do zamówienia w Ameryce Północnej i Europie od 21 listopada br.

OnePlus zapowiedział już, że smartfon będzie miał gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, a z niezliczonych plotek i przecieków wynika, że OnePlus 5T  to pierwszy produkt tej firmy z ekranem dotykowym 18:9 i bardzo małymi ramkami. Smartfon powinien mieć rozdzielczość 1080 x 2160 px oraz procesor Snapdragon 835 w parze z 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci na dane. Z tyłu flagowca znajda się zapewne dwie kamery 20 MP, podczas gdy do robienia selfie będzie wykorzystywany przedni aparat 16 MP. Oczekuje się, że OnePlus 5T będzie działał pod systemem Android 8.0 Oreo.

O wszystkim dowiemy się już za 10 dni podczas oficjalnej premiery, tymczasem obejrzyjcie zapowiedź pod hasłem OnePlus 5T – „A New View”:

źródło: OnePlus Forum