1Password 7.0 na iOS-a ze wsparciem dla Face ID

Aplikacja 1Password 7.0 na urządzenia z systemem iOS ze wsparciem dla iPhone’a X (Face ID), skrótami klawiaturowymi dla iPada, szybkim kopiowaniem i innymi funkcjami.

1Password 7.0 na iOS-a

AgileBits wydało dzisiaj aktualizację mobilnego menedżera haseł 1Password w wersji 7.0 dla iPhone’a i iPada. Nowa wersja obsługuje rozpoznawanie twarzy Face ID w iPhone’ie X, dzięki czemu można jeszcze szybciej dostać się do sejfu z zapisanymi hasłami. Wystarczy uruchomić aplikację i Face ID natychmiast odblokuje dostęp do aplikacji.

Twórcy twierdzą, że zwiększyła się także wydajność aplikacji aż o 33 procent oraz stabilność o 400%. Dodano także obsługę skrótów klawiaturowych w wersji aplikacji na iPada. Ekran Ulubionych umożliwia szybszy dostęp do ostatnio używanych elementów. Dzięki funkcji Quick Copy (szybkiego kopiowania) można także szybciej dotrzeć do potrzebnych informacji z 1Password.

Jeśli używasz klawiatury Smart Keyboard firmy Apple lub innej klawiatury bezprzewodowej do iPada, wystarczy przytrzymać klawisz Command (⌘), aby wyświetlić pełną listę skrótów klawiaturowych umożliwiających przeszukiwanie, przewijanie kart i włączanie elementów w przeglądarce.

Nowa funkcja szybkiego kopiowania Quick Copy upraszcza wprowadzanie nazwy użytkownika i hasła w innej aplikacji, gdy chcesz się zalogować. Quick Copy umożliwia kopiowanie nazwy użytkownika i automatycznie umieszcza także hasło w schowku po wklejeniu nazwy użytkownika.

Skróty klawiaturowe w aplikacji iPassword 7.0 na iOS-a

Jeśli używasz 1Password, aby wygenerować kody weryfikacyjne do logowania dwuetapowego w innej aplikacji, appka kopiuje także kod pow klejeniu hasła.

Zobacz także: LastPass doda nowe funkcje rodzinne do udostępniania haseł i danych

1Password 7.0 zawiera także wiele poprawek i usprawnień, takich jak:

  • możliwość wyboru i usunięcia wielu elementów naraz,
  • bardziej skuteczny i łatwiejszy w użyciu generator haseł,
  • ustawienie umożliwiające odblokowanie kodem PIN na urządzeniach obsługujących Touch ID lub Face ID,
  • możliwość zapisywania zdjęć w Zdjęciach z poziomu 1Password,
  • nowy skrót 1Browser (długie dotknięcie na pasku kart),
  • wykrywanie pustych kategorii i organizowanie kart,
  • odświeżona i płaska ikona aplikacji mobilnej 1Password.

Nowe funkcje w aplikacji 1Password 7.0

Pełną listę zmian i więcej informacji na temat aktualizacji aplikacji mobilnej 1Password 7.0 na iOS-a znajdziesz na stronie: app-updates.agilebits.com.

1Password 7.0 na urządzenia z systemem iOS jest dostępny do pobrania bezpłatnie ze sklepu App Store, zawiera możliwość wykupienia subskrypcji (rocznej lub miesięcznej) lub uaktualnienie do wersji PRO za pomocą mechanizmu zakupów w aplikacji.

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: 1Password via iDownloadBlog