Aplikacja mobilna Kindle została całkowicie przeprojektowana

Amazon całkowicie przeprojektował swoją aplikację mobilną Kindle dodając nowy interfejs, pasek wyszukiwania i wiele innych nowych funkcji.

Nowa aplikacja mobilna Kindle od Amazon

Aplikacja Kindle na urządzenia mobilne nie była zmieniana od wielu lat, ale nadszedł wreszcie czas i na nią. Amazon odświeżył swoją appkę na urządzenia z systemami iOS oraz Android. Nowa wersja aplikacji mobilnej Kindle otrzymała całkowicie nowy interfejs użytkownika oraz nowe funkcje. Pomimo potrzebnych zmian, nie wszyscy mogą być zadowoleni z tak radykalnych zmian.

Oto lista najważniejszych zmian i nowości:

  • Całkowicie nowy wygląd: aplikacja Kindle ma teraz nowoczesny wygląd, większe okładki książek, nowe czcionki, nową ikonę aplikacji oraz jasny i ciemny motyw do wyboru.
  • Szybki dostęp – w przeprojektowanej dolnej nawigacji, automatycznie wyświetlana jest ikona książki, która aktualnie czytamy, dzięki temu w każdej chwili można powrócić do czytania. Dolny pasek zapewnia również szybki dostęp do najbardziej popularnych funkcji Kindle, umożliwiających przełączanie się między stronami książki, bibliotekami i księgarnią.
  • Łatwe wyszukiwanie – pasek wyszukiwania jest teraz zawsze dostępny w całej aplikacji, więc łatwiej można odnaleźć książkę znajdującą się w bibliotece lub księgarni.

Nowa aplikacja mobilna Kindle

Nowy interfejs aplikacji jest zdecydowanie lżejszy w porównaniu ze starym ciężkim i ciemny wyglądem. Oczywiście, jeśli komuś podobał się ten wygląd można włączyć ciemny motyw. Nie ma już karuzeli z książkami, zamiast tego pojawiły się przewijane wiersze, z których jeden to Biblioteka. Pozostałe to sugerowane książki ze sklepu Kindle.

Obejrzyj wszystkie nowości appki na poniższym wideo:

W rzeczywistości, aplikacja przypomina teraz bardziej stronę internetowa Amazona. U góry znajduje się pasek wyszukiwania, który pojawia się w całej aplikacji. Można wyszukać książki, które zostały pobrane, a także książki ze sklepu.

Nowa aplikacja stopniowo pojawia się w sklepach z aplikacjami, ale już w tym tygodniu każdy powinien ją móc zaktualizować. Poniżej znajdziesz linki do najnowsze wersji oraz screeny z aplikacji:

[appbox googleplay com.amazon.kindle]
[appbox appstore 302584613 screenshots]