Więcej upiornych stworków w Pokémon GO z okazji Halloween

Nowe Pokémony pojawią się na całym świecie, w tym Pokémony typu Ghost z Hoenn – można na nie polować z okazji Holloween.

Specjalne Pokemony z okazji Halloween 2017

Już za chwilę rozpocznie się halloweenowe szaleństwo, nie inaczej będzie w popularnej grze mobilnej Pokémon GO!  W tym roku świętowanie będzie jednak wyjątkowe, ponieważ będzie można natknąć się na rzadkie stworki pierwotnie występujące w Hoenn, w grach Pokémon Ruby i Pokémon Sapphire (Sableye, Banette i inne). Będzie można złapać Gastly, Cubone i Drowzee, kiedy wyskoczysz do na polowanie w swojej okolicy. Pikachu także będzie częściej spotykany w święto duchów – Halloween.

Przeczytaj także: Więcej cukierków w Pokémon GO z okazji Halloween

Reszta Pokémonów po raz pierwszy widziana w grach Pokémon Ruby i Pokémon Sapphire będzie stopniowo pojawiać się w grze mobilnej w ciagu najbliższych miesięcy – prawdopodobnie już w grudniu. Na razie trenerzy mogą cieszyć się nowościami podczas Halloween.

Halloween jest ściśle związane ze słodyczami – „cukierek albo psikus!” – podobnie będzie w grze Pokemon GO! Podczas Halloween wszystkie Candy (oprócz rzadkich cukierków) zostaną podwojone! Ponadto w sklepie gry będą dostępne specjalne promocje.

Specjalne Pokemony z okazji Halloween 2017

Impreza Halloween Pokémon GO rozpoczęła się już w piątek 20 października. Baw się dobrze łapiąc upiorne pokemony, więcej informacji możesz znaleźć na stronie: Pokemon.co.uk/Halloween