To nie pająk, to figurka Androida „Webcrawler”

Specjalne wydanie figurki robota systemu Android o nazwie „Webcrawler” z pewnością spodoba się fanom tego systemu i nie tylko.

Fugurka Androida „Webcrawler” i pudełko

Jeżeli jesteś fanem Androida i lubisz pająki, to najnowsza figurka Androida o nazwie „Webcrawler” doskonale sprawdzi się na Twoim biurku.

Najnowszy produkt z serii figurek Android Mini Special Edition o nazwie „Webcrawler”, to internetowy pająk w kolorze czarnym i pomarańczowymi elementami. Na sześciu kończynach górnych widnieją literki WWW, na korpusie nadrukowano klepsydrę symbolizującą ładowanie się strony, a na plecach wspina się mały pająk.

Przeczytaj także: Lego z kobietami z NASA dostępne od 1 listopada

Figura może niektórych przerażać, a innych bawić. W ostateczności w sklepie Dead Zebra możecie wyszukać bardziej sympatyczne wersje, albo prosty zielony model robota.

Widok figurki robota Androida Webcrawler z różnych stron

Najnowsza fugurka pojawi się w sprzedaży 23 października 2017 roku. Choć nie podano ceny, można przypuszczać, że będzie ona zbliżona do innych wersji, czyli około 10 dolarów (40 zł).

Figurki to świetny prezent dla fanów systemu z zielonym robotem, a webowa wersja z pewnością spodoba się internetowym geekom.

źródło: Dead Zebra