Pierwszy odcinek 2. sezonu „Belfra” będzie odkodowany

Premiera 2. sezonu serialu „BELFER” już w tę niedzielę i będą mogli obejrzeć go wszyscy w odkodowanym paśmie CANAL+.

Belfer 2. sezon - 22 października 2017 r.

W niedzielę 22 października o godzinie 21:30 zostanie wyemitowany pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu „BELFER”. Podobnie jak w zeszłym roku, platforma nc+ przygotowała dla swoich widzów oraz operatorów kablowych specjalne pasmo odkodowane. Od godziny 17:00 CANAL+ dostępny będzie dla wszystkich widzów – nawet tych, którzy nie mają na co dzień wykupionego abonamentu CANAL+.

Niewiadomo, czy tak jak podczas premiery pierwszego sezonu serial będzie emitowany także na Facebooku, ale gdyby tak miało się stać, CANAL+ pewnie by o tym poinformował. A szkoda, bo wiele osób nie ma telewizji kablowej.

Na fanów serialu czekać będzie również program prezentujący, jak wyglądała praca na planie – „Making Of BELFER. Sezon 2.” (Emisja o godzinie 17:05). W odkodowanym paśmie nie zabraknie także sportowych emocji: mecz LOTTO Ekstraklasy, w którym Wisła Kraków zmierzy się z obrońcą tytułu Legią Warszawa (transmisja od godziny 17:35) oraz debiutujący w nowej formule program Liga+ Extra, którego prowadzącym będzie Krzysztof Marciniak (emisja o godzinie 20:00).

Odkodowany sygnał dotyczy nie tylko platformy nc+, ale również operatorów sieci kablowych, m.in. UPC, MULTIMEDIA, VECTRA, INEA, NETIA, TOYA oraz małych i średnich operatorów na terenie całej Polski.

Zobacz także zwiastun drugiego sezonu serialu: Pierwszy główny zwiastun 2. sezonu „Belfra”

źródło: informacja prasowa