Dragon Hills 2 – zombiaki i smoki w najlepszym wydaniu

Niezależne studio Rebel Twins wydało właśnie sequel swojego hitu Dragon Hills 2 na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android.

Gra mobilna Dragon Hills 2 od Rebel Twins

W sklepach z aplikacjami pojawiła się druga część świetnej indie game Dragon Hills 2, wyprodukowanej przez polskie niezależne studio Rebel Twins Cezarego Rajkowskiego. Twórców możecie kojarzyć z takich tytułów jak „Daddy Was A Thief”, „Aliens Drive Me Crazy” czy „Crumble Zone”. Dragon Hills 2 oferuje całą tę samą destrukcyjną zabawę bez końca, którą można znaleźć w pierwszej części gry, ale tym razem pojawiają się w niej także zombie. Być może dla niektórych będzie tego za dużo, ale miłośnicy gatunku z pewnością będą zadowoleni.

Dragon Hills 2 to świetna gra, po której można spodziewać się wszystkich cech gatunku tzw. endless runnerów. Zbieramy monety, ulepszamy broń i w nieskończoność biegniemy w kierunku niedoścignionego celu. Wszystkie dodatki można zakupić za pomocą zbieranych w grze monet, dzięki czemu – im więcej grasz tym masz większe szanse na przewagę.

Mechanika gry jest bardzo prosta, wystarczy przytrzymać palcem na ekranie, aby smok zeskoczył na ziemię, puszczenie palca pozwala mu unieść się w powietrzu. W ten sposób działa sterowanie, które jest „najprostsze”. Celem gry jest zebranie jak największej liczby monet, nie pozwalając naszemu bohaterowi zginąć.

Najciekawsza jest jednak grafika i dynamika gry, które nie pozwalają się nudzić. Feeria barw, wybuchy i zombie wprowadzają do gry sporo różnorodności i kolorytu.

Zobacz oficjalny zwiastun, który przybliży Ci, czego możesz spodziewać się po tym tytule:

Gra kosztuje jedynie 13,99 zł na iOS-a i jest bezpłatna na Androida – zawiera jednak liczne reklamy, które za dodatkową opłatą można usunąć (ok. 7, 39 zł)  Po ich usunięciu można swobodnie grać bez żadnych nieprzyjemnych przerw. Oczywiście w grze znajdują się inne zakupy w aplikacji (głównie zakup dodatkowych monet), które mogą przyspieszyć całą zabawę. Oczywiście spokojnie można czerpać przyjemność z gry bez zakupu dodatkowych monet.

Zobacz także: Alto’s Odyssey – nowa gra twórców Alto’s Adventure już w 2017 r.

Dragon Hills 2 - walka z bossem (screen z gry)
Walka z bossem (screen z gry)

Oto najważniejsze cechy gry Dragon Hills 2:

  • zabawna i dynamiczna rozgrywka,
  • wielka, niekończąca się destrukcja (rozwalaj samochody, całe budynki, mosty, itp.),
  • widowiskowe walki z bossami (aż 21 mega bossów), 21 wież do zdobycia i 3 zupełnie inne światy do odblokowania,
  • 7 specjalnych broni, które możesz ulepszać oraz efektowne power-upy do odblokowania,
  • łatwe, intuicyjne sterowanie (tylko jednym palcem) połączone z innowacyjnym gameplayem,
  • achievementy i tabele wyników, dzięki którym wyzwiesz na pojedynek znajomych.

Grę mobilną możesz pobrać ze sklepu App Store (płatna wersja) oraz Google Play, klikając na poniższe przyciski:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: Dragon Hills 2 via Android Police