Gra Clash Royale z dużą aktualizacją i nowymi zadaniami

Aktualizacja „Epic Quests Update” w grze Clash Royale przynosi mnóstwo nowych trybów i jeszcze bardziej poprawia rozgrywkę.

Clash Royale z aktualizacją Epic Quest Update

Wszyscy doskonale znają popularną grę mobilną Clash Royale od Supercell, która charakteryzuje się dużą grywalnością i doskonałą mechaniką gier turowych. Teraz twórcy wydali dużą aktualizację „Epic Quest Update”, która pozwoli cieszyć się jeszcze większą liczbą opcji i zadań do wykonania.

Chociaż aktualizacja dostępna jest już od ponad tygodnia, warto wspomnieć, co nowego znajdziecie w aktualizacji. Nowe opcje z pewnością ucieszą regularnych graczy, a tych, którzy z jakiegoś powodu przestali w nią grac z powrotem przyciągnie przed ekran smartfona.

Powyższy zwiastun uaktualnienia Epic Quests Update zapowiada bardzo dużą zmianę w grze. Jak sama nazwa wskazuje aktualizacja, od teraz w grze dostępne są nowe epickie zadania (Questy). Polega to a tym, że każdy gracz może mieć do wykonania maksymalnie trzy zadania w jednym czasie. Każdą misję można wymienić raz na dobę. Nawet jeśli masz zadanie, którego nie możesz lub nie chcesz wykonywać, raz na dzień możesz zastąpić na coś nowego.

Inną nowością jest nowy tryb gry 2v2 Touchdown, w którym głównym celem jest zdobycie bazy przeciwników – przejście jakąkolwiek jednostką do końca planszy, pokonując po drodze przeciwników. Warto zauważyć, że w tym trybie nie ma wież do zniszczenia, a jedynym sposobem zebrania koron jest przemieszczenie żołniećy do linii końcowej drużyny przeciwnej.

Wspólnie z innym graczem, za każdym razem wybierasz inne jednostki i dzięki dobrze dobranej  taktyce musisz przemieścić się żywy do bazy przeciwników.

Przeczytaj również: Clash Royale to jedna z lepszych gier mobilnych

Zobacz na poniższym wideo, jak wygląda rozgrywka w nowym trybie, aby lepiej zrozumieć co oferuje Touchdown:

Ale to nie wszystko, czego możesz spodziewać się po nowej wersji gry. Poniżej pełna lista zmian, która jest dosyć obszerna:

Questy

 • wykonuj codzienne i tygodniowe zadania, aby zdobyć epickie nagrody,
 • nagrody obejmują supermagiczne i legendarne skrzynie.

Nowe tryby gry

 • Touchdown jest nowym sportowym trybem gry – bez wież – ale też liczy się taktyka,
 • zdobądź złoto i kamienie, niszcząc wieże podczas wydarzeń Gold Rush i Gem Rush,
 • teraz możesz rozmawiać ze swoim partnerem w grze 2v2,
 • Mirror Battles daje Ci i Twojemu przeciwnikowi dokładnie ten sam zestaw jednostek.

Poprawki

 • udostępnianie i kopiowanie zestawów kart spoza gry,
 • poprawiono funkcjonowanie sklepu, w tym Daily Deals,
 • w każdą niedzielę możesz odebrać bezpłatną kartę Epic Card w sklepie,
 • kamienie nie podlegają zwrotowi w przypadku turniejów niestandardowych, jeśli żaden z graczy nie dołączy lub nie walczy,
 • wiadomości Royale dostępne są teraz w trybie pełnoekranowym.

Nowe karty

 • ulepszony system wydawania nowych kart – każda nowa karta będzie prawdziwą niespodzianką!
 • wraz z wprowadzeniem nowego trybu zadań, w następnej aktualizacji zostaną usunięte Osiągnięcia (Achievements),
 • ponownie zrównoważono siłę kilku kart
Zbalansowane karty w Clash Royale
Zbalansowane karty w Clash Royale

Istnieje mnóstwo nowych trybów i poprawek rozgrywki, które pojawiły się w tej aktualizacji Epic Quests Update, a wszystko po to aby zapewnić stabilną rozgrywkę i przyciągnąć Was jeszcze bardziej do ekranu smartfonów – UWAGA! wciąga. Chociaż, podobnie jak w przypadku jakiejkolwiek innej popularnej gry, jestem pewien, że niektórzy ludzie nie będą zadowoleni, podczas gdy inni będą zachwyceni nowymi poprawkami.

Przekonajcie się sami, dla mnie bomba! grę pobierzesz za darmo ze sklepu App Store na urządzenia z systemem iOS oraz z Google Play na Androida:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: ClashRoyale.com via Android Police