„The Talos Principle” dostępna na urządzenia z systemem iOS

Darzona ogromnym uznaniem gra „The Talos Principle” jest teraz dostępna na iPhone’a i iPada w sklepie App Store.

The Talos Principle (gra mobilna)

Niezależni twórcy Croteam (Serious Sam, The Talos Principle) oraz Devolver Digital wydali swoją ogromnie cenioną na świecie grę The Talos Principle na urządzenia iOS. Grę można zakupić w App Storze za 23,99 zł. Wydaniu gry w wersji na iOS-a towarzyszy także wydanie autorskiej muzyki Damjana Mravunaca z The Talos Principle w specjalnej dwupłytowej edycji winylowej od Laced Records.

„The Talos Principle”  posiada innowacyjną mechanikę tap-to-move, wspaniałą grafikę 3D i przede wszystkim wciągającą 20-godzinną rozgrywkę przepełnioną perfekcyjnie zaprojektowanymi zagadkami.

Zespół Croteam nie poszedł na łatwiznę – nowe wydanie gry powstało w kombinacji Metal API od Apple ze stworzonym przez studio własnym silnikiem graficznym Serious Engine, wszystko by zapewnić użytkownikom najwyższej jakości produkcję bez problemów z wydajnością.

The Talos Principle (gra mobilna)
The Talos Principle (gra mobilna)

Croteam oraz Laced Records połączyło siły by wydać przepiękną ściężkę dźwiękową z gry The Talos Principle, skomponowaną przez Damjana Mravunaca. Edycja specjalna zawiera kolekcję 28 utworów na dwóch 180g płytach winylowych. Wydanie z oprawą graficzną autorstwa Toma J Manninga można zamówić przez internet z międzynarodowej strony lacedrecords.co. Dziesięć zestawów posiada autograf Damjana Mravunaca i zostaną one losowo wysłane do zamawiających.

Zobacz oficjalny zwiastun gry na iOS-a:

Gra jest także promowana w dzisiejszym wydaniu Sneak Peak w sklepie App Store pod systemem iOS 11.Możesz kupić ją w sklepie App Store za 23,99 lub w sklepie Google Play za 11,99 na urządzenia z Androidem:

Pobierz aplikację w sklepie App StorePobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: informacja prasowa