„Big Mouth” – niezręczne czasy dojrzewania na Netflixie

Animowany serial oryginalny Netflixa pt. „Big Mouth” to dobry przerysowany humor na temat radosnego i często brutalnego okresu dojrzewania.

„Big Mouth” - serial oryginalny Netflix

Najczęściej przechodzenie okresu dojrzewania, czyli z larwy w motyla, określa się mianem „niezręczny”. Ale nowy serial komediowy zatytułowany „Big Mouth” w serwisie Netflix pomoże Ci przypomnieć sobie czasy pokwitania i ich okrutne momenty z przymrużeniem oka.

Serial w zabawny sposób porusza te wszystkie problemy świata nastolatków jakim są gniewy, płyny ustrojowe, podniety, czy instynkty samozaspokajania. „Big Mouth” uosabia wiek dojrzewania płciowego, w którym ludzie przeciwstawiają się zmianom hormonalnym. Każdy robi to w inny sposób, ale wszystkim towarzyszą huśtawki nastrojów i „wróżka pokwitania”, ekhm to znaczy potwór hormon.

Serial ma na razie tylko 10 odcinków, które jak na takie seriale przystało są absurdalnie śmieszne. Choć po pierwszym odcinku można odnieść wrażenie, że serial jest głupi i można obejrzeć go tylko, żeby się „odmóżdżyć”, w kolejnych epizodach można dopatrzeć się jakiejś inteligencji twórczej.  Oto oficjalny opis:

Blaski i koszmary dojrzewania wywracają życie nastoletnich przyjaciół do góry nogami. Kontrowersyjny serial komediowy dwóch kumpli – Nicka Krolla i Andrew Goldberga. (…) Burza hormonów, nieposłuszne ciało, nieudane miłości – nadciąga okres dojrzewania. Obleśny z niego stwór.

Być może zainteresuje Cię także: TOP 24 najlepszych seriali wszech czasów Netflixa

Z pewnością jest to serial rozrywkowy, który przypomni Wam czasy dojrzewania, a być może dopatrzycie się w bohaterach podobieństw do kolegów z Waszych lat młodości?

Jeśli przyjmiemy, że „Big Mouth” to tylko seria dowcipów o tym, jak dziwne i brutalne jest dojrzewanie, to z pewnością możecie zabić trochę czasu podczas weekendu oglądając ten tytuł. Poza dobrą rozrywką możecie też dopatrzeć się głębszego sensu tej komedii, czyli faktu, że dojrzewanie płciowe nie polega tylko na zmianie ciała.

10 odcinków pierwszego sezonu „Big Mouth” są już dostępne na platformie Netflix. Poniżej możesz obejrzeć polski zwiastun serialu, żeby poczuć przedsmak tego, co czeka w całej serii:

Przejdź na oficjalną stronę internetową serialu w serwisie Netflix.