Pobierz Super Mario Run 3.0.4 na iOS-a i Androida

Już możesz pobrać aktualizację gry mobilnej Super Mario Run 3.0.4 na urządzenia z systemami  iOS i Android.

Super Mario Run 3.0.4 (aktualizacja 29.09.2017)

Nintendo opublikowało 24 godziny przed zapowiadaną datą premiery dużej aktualizacji swojego globalnego hitu Super Mario Run w wersji 3.0.4. Aktualizowana gra zawiera tryb krótkich poziomów nazwanych Remix 10, w których gracz musi uratować księżniczkę Daisy, a także kilka pełnych poziomów w grze turowej.

Głównym dodatkiem tej aktualizacji jest jednak tryb Remix 10. Wprowadz on dziesięć bardzo krótkich poziomów, w których trzeba zdobyć tęczowe monety. Księżniczka Daisy est gdzieś, na którymś z poziomów, co oznacza, że ​​jeśli użytkownik przejdzie je  wystarczająco dużo razy, prawdopodobieństwo jest takie, że ostatecznie odblokuje Daisy jako rzadką postać w grze.

Nintendo dodało także dodatkowe premie za przejście gier bonusowych (Super Bonus), które pozwalają odblokować dodatkowe budynki i przedmioty.

Jeśli lubisz grę Super Mario Run, to prawdopodobnie pokochasz nowe poziomy World Star, które zostały stworzone całkowicie od nowa na potrzeby tej wersji gry.

Aktualizacja jest dostępna za darmo dla tych, którzy zakupili pełną wersję gry za 9,99 dolarów. Ci z Was, którzy będą chcieli odblokować dodatkowe poziomy, teraz mogą zrobić to w promocyjnej cenie o połowę niższej (4,99 dolarów – promocja ograniczona czasowo).

Super Mario Run 3.0.4 World Star
Super Mario Run 3.0.4 World Star

Aplikację możecie pobrać ze sklepów App Store i Google Play klikając na poniższe przyciski:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play