Pixel 2 od Google’a już 4 października

Firma Google oficjalnie zaprezentuje swojego nowego smartfona Pixel 2 podczas wydarzenia 4 października 2017 roku.

Google Pixel 2 - 4 października 2017 r.

Google zaprezentuje następcę dotychczasowego flagowego smartfona – Pixel 2 już 4 października 2017 roku, co zostało potwierdzone przez nową kampanię reklamową i oficjalną stronę wydarzenia. Na stronie czytamy, że każdy, kto zastanawia się nad zmianą telefonu, powinien poczekać na więcej informacji, które pojawią się 4 października.

Na stronie wydarzenia można pozostawić swój adres e-mail, aby w odpowiednim czasie otrzymać więcej informacji o nadchodzącym wydarzeniu i urządzeniu. Wcześniejsze doniesienia wspominały o potwierdzonej dziś dacie konferencji.

Mówi się, że Pixel 2 będzie miał procesor Snapdragon 835 z 4 GB pamięci RAM oraz ekran reagujący na siłę nacisku, IP68 odporność na wodę i kurz oraz pełnoekranowy wyświetlacz.

Pixel 2 ma również posiadać dwie wersje: standardową i XL, podobnie jak pierwszy model Pixela wydany w ubiegłym roku. Większy model urządzenia ma mieć także dodatkowe funkcje, w tym bardzo wąskie ramki , podczas gdy mniejszy telefon mógłby bardziej przypominać ubiegłoroczny model.

Wkrótce dowiemy się więcej szczegółów na temat samego wydarzenia, a już teraz zarezerwujcie sobie tę datę w kalendarzach!