Pobierz już teraz nowe tapety z systemu iOS 11

Mobilny system operacyjny firmy Apple – iOS 11 – pojawi się już wkrótce, ale już teraz możesz pobrać najnowsze tapety, które znajdą się w tej wersji.

iOS 11 - tapety retro

Wraz z coraz większą ilością informacji na temat nadchodzącego uaktualnienia systemu iOS 11, w najnowszej wersji beta oznaczonej jako Golden Master (GM) – czyli praktycznie już finalnej – pojawił się zestaw tapet dla iPhone’a i iPada, w tym konkretnie dla nowych iPhone’ów 8 i X.

Poniżej możesz obejrzeć i pobrać na swoje urządzenie zestaw różnokolorowych tapet z systemu iOS 11, które zostały  udostępnione przez serwis 9TO5Mac. Wśród nich znajdują się tapety z planetami i Księżycem, kwiaty, sześciobarwny pasek z kolorami starego logo firmy Apple (retro) i… całkowicie czarna tapeta.

W sumie dostępnych jest 20 nowych tapet dla nowego iPhone’a oraz dla iPada, które znajdą się w systemie iOS 11.

Datę premiery nowego systemu iOS 11, nowego iPhone’a oraz nowości poznamy podczas konferencji firmy Apple, którą będzie można oglądać online już 12 września 2017 r.

Przykładowe tapety z systemu iOS 11:

Tapeta iOS 11 (Ziemia)

tapeta iOS 11 (księżyc na czarnym tle)

Tapeta iOS 11 (kwiat, fioletowa)

Tapeta iOS 11 (kwiat, żółta)

Tapeta iOS 11 (pięciobarwny pasek kolorowy na czarnym tle) - retro

Tapeta z pięciobarwnym paskiem kolorowym (iOS 11 retro)

Tapeta iOS 11 (kolory, fluid)

Powyżej zamieściłem te, które najbardziej przypadły mi do gustu. Wszystkie znajdziesz w artykule iDownloadBlog pod tym adresem.

Obejrzyj na filmie, jak prezentują się nowe tła na iPhone’ie 7:

źródła: iDownloadBlog, 9TO5mac