Publiczna beta „Don’t Starve: Shipwrecked” w Google Play

W sklepie Google Play pojawiła się do pobrania publiczna wersja bety gry „Don’t Starve: Shipwrecked” – użytkownicy Androida mogą ją wreszcie wypróbować!

„Don’t Starve: Shipwrecked” (Google Play)

W styczniu studio Klei Entertainment Inc. wydało grę „Don’t Starve: Shipwrecked” na urządzenia z systemem iOS, a właściciele smartfonów i tabletów z Androidem zastanawiali się kiedy będą mogli zagrać w tę grę. Wygląda na to, że dzisiaj jest ten dzień. W sklepie z aplikacjami pojawiła się publiczna wersja beta gry, którą mogą pobrać prawie wszyscy. Gra kosztuje w polskim sklepie Google Play 15,99 zł.

Dobrą wiadomością jest to, że kupując wersję beta, płacimy tylko raz, nawet gdy zostanie oficjalna wersja. Zła wiadomość jest taka, że ​​w obecnym wydaniu może występować jeszcze kilka błędów. Nadal jednak niewiadomo, kiedy nastąpi oficjalna premiera, ale nie ma żadnych powodów, aby fani Don’t Starve nie mogli pobrać gry już teraz. Tytuł jest płatny, ale nie ma przeszkadzających reklam.

Ci z Was, którzy nie kojarzą tytułu przypomnimy, że jest to mobilna przygodówka przepełniona czarną dawką humoru. Rozgrywka zaczyna się w losowo wygenerowanym świecie bez niczego, z którego wyruszamy na niebezpieczne wody oceanu. Podczas wędrówki zbieramy zasoby i żywność oraz  budujemy narzędzia, które są niezbędne do przeżycia. Jeśli zginiesz, musisz zacząć ten proces od początku. Chociaż czasami trzeba mieć trochę szczęścia, to istnieje wiele sposobów, aby przejść grę.

Warto zauważyć, że „Don’t Starve: Shipwrecked” to samodzielny tytuł. Oznacza to, że możesz w nią grać bez konieczności posiadania podstawowej wersji gry „Don’t Starve: Pocket Edition”. W ten sposób możesz doświadczyć wszystkiego, co dodatek ma do zaoferowania.

Wiele osób może być nieco sceptyczna i obawiać się zakupu wersji beta, to szczerze mówiąc nie ma zbyt wielkiej różnicy w porównaniu z innymi oficjalnymi tytułami, które borykają się z podobnymi problemami.

Grę możesz pobrać na urządzenia z systemem Android w cenie 15,99 zł lub iOS w cenie 23,99 zł, klikając na poniższe przyciski:
[appbox googleplay com.kleientertainment.doNotStarveShipwrecked]
[appbox appstore 1147297267 screenshots]

źródło: Android Police