15 zł na zakupy w Google Play w prezencie od Play

Operator komórkowy Play uruchomił specjalną akcję promocyjna w sklepie z aplikacjami Google Play, w ramach której można zyskać 15 zł rabatu.

15 zł na zakupy w Google Play od Play

Jeśli jesteś abonentem w Play lub Red Bul MOBILE i posiadasz urządzenie z Androidem, możecie kupić aplikacje, gry, filmy lub książki w sklepie Google Play z rabatem do 15 zł. Rabat przysługuje także przy odblokowaniu funkcji premium w zakupach w aplikacji.

Jak  skorzystać z promocji?

Po aktywowaniu metody płatności „Dopisz do rachunku PLAY” kupujesz aplikację ze sklepu Google Play. Jest to konieczne do uzyskania rabatu, zniżka nie działa na przykład przy płatności kartą. Jeśli pierwotna kwota zakupu będzie mniejsza lub równa 15 zł, wtedy całkowity koszt takiej operacji to 1 grosz. Za droższą zawartość na fakturze widnieć będzie jej cena pomniejszona o 15 zł. Zniżka jest jednorazowa na pierwszy zakup w okresie promocji.

  1. Wybierz produkt w sklepie Google Play i zapłać metodą „Dopisz do rachunku Play”.
  2. Zniżkę do 15 zł, naliczona zostanie na Twoim rachunku za telefon.
  3. Minimalna kwota do zapłaty za wybrany produkt to 1 grosz.

Z promocji możesz skorzystać tylko raz, niezależnie od wydanej kwoty. Jeśli kupisz produkt za 15 zł lub mniej, na rachunku zobaczysz cenę 1 gr, a pozostała kwota nie przechodzi na kolejne zakupy. Promocja obowiązuje od 28 sierpnia 2017 do 24 września 2017 i dotyczy tylko ofert na abonament.

Jak skorzystać z promocji 15 zł na zakupy ze sklepu Google Play

Czym jest usługa „Dopisz do rachunku” w sieci Play?

Usługa pozwala rozliczać zakupy w sklepie Google Play razem z Twoim rachunkiem za telefon. Wystarczy, że założysz konto w sklepie i wybierzesz odpowiednią metodę płatności. Jest to wygodna i bezpieczna metoda mobilnych płatności.

Jeśli masz abonament w Play i konto w sklepie Google Play, możesz korzystać z „Dopisz do rachunku” już teraz!

Więcej informacji i regulamin promocji znajdziesz na stronie internetowej usługi.

źródło: Blog Play